Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyire kimossa az...

Tényleg ennyire kimossa az emberek agyát és meghülyíti a fideszpropaganda?

Figyelt kérdés

Apukám. Soha nem foglalkozott politikával, évek óta nem megy el szavazni, szerintem a jövőben se fog. Tehát aktívan nem politizál.


De ha a tv-be propagandamédiumokból meghallja a "Soros" "Brüsszel" "Migráns" "Zelenszkij" és társai hívószavakat, már egyből hőbörög, szitkozódik és mondja vissza azokat a mocskolódásokat, amiket a fideszpropagandában hallott ezekről.


dec. 14. 18:59
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
34%

“ jajj egyem a kis hiszékeny lelked, hiszel a változásban? 🥺 érdekes hogy több a bizonytalan mint a bármely ellenzéki pártra szavazó:

[link]

vajon ez hogy lehet?”


Öhm, nem engem kérdezel, de én tudom a választ:

Két alapvető tényt kell elfogadnunk, a konzervatívabb ember ostobább és gyűlöletteljesebb, mint a liberálisabb ember. Evvan. Erre jön 13 év megállás nélküli gyűlöletpropaganda a fidesztől minden létező felületen, mellette maffiakormányzás. Meg is van a stabil 2/3

dec. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
31%

31


A liberális manapság annyit jelent, hogy azt sem tudja, hogy nemiség terén férfi vagy nő.

Még mielőtt hisztéria rohamot kapsz, csak megjegyzem, hogy ti vittétek el a jelentését ebbe az irányba.

Veregessétek hátba magatokat, hogy milyen ügyesek vagytok.

dec. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
19%

32-es, ne sértegess. Kommunista vagyok, nem liberális. És csak ti nem tudtok a nemekkel mit kezdeni. Pont a baloldal, meg néha a liberálisok tudják hogy hogyan működik a nemiség.


Ti fasik vagytok egyedül képesek egy 2 méteres, szőrös, izmos, 100%-ban hagyományos férfiszereotípia embberre ránézni és azt mondani, hogy nő, csak mert vaginája van.

dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
32%

33


Nekem nem túl bonyolult, hogyha farkam van, az nőbe való.

Az általad ajnározott "liberálisoknak" meg ez egy eretnek kijelentés.

dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
22%

Ja, hogy nem transzoztál hanem bziztál. Még jó, hogy nálad a nemiség és szexualitás ugyanaz :D micsoda hozzáértés


Mutass egy heterot a történelemben, akinek bármi hátránya volt abból hogy hetero. Főleg hogy az általad liberálisnak nevezettek (magyarul a nem fasiszták) nagy része hetero :D

dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:

"A liberális manapság annyit jelent, hogy azt sem tudja, hogy nemiség terén férfi vagy nő."


"Felpaprikàzott jobberek dúlnak fúlnak önnön agyszüleményeiken" sokadik epizódjàt olvashattuk.

dec. 16. 12:52
 37/56 anonim ***** válasza:
55%

#31: így van 🤣🤣🤣🤣 éljen a liberalizmus és a befogadókészség:


[link]


[link]


[link]


[link]


jó hogy te itt vagy nekünk mint okos liberós 🤣🤣

dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
0%

35


Két szörnyülködés között nehezedre esne, hogy ne terelj?

A mai "liberálisok" nyomokban sem követik azt az eszmét aminek eredetileg szánták. Helyette teret nyert egy rakás libtéveszmés szuperember, akinek az önazonossága és énképe folyamatosan változik, mint egy skizóé, persze mindig paradox irányban :D

Nem csak a nemekkel nem tudnak mit kezdeni, de a józan ésszel sem.

Fura, hogy te kommunistaként éppen őket mentegeted, amikor az elvtársaid őket is a gulágokra hajtották :)

dec. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
0%

"jó hogy te itt vagy nekünk mint okos liberós"


Még mindig komcsi vagyok :)


"A mai "liberálisok" nyomokban sem követik azt az eszmét aminek eredetileg szánták."


Nem mintha tisztem lenne a liberálisokat védeni. De ti, mint konzervatívok nyilván nem értitek, hogy az ideológiák képesek fejlődni.


"Helyette teret nyert egy rakás libtéveszmés szuperember, akinek az önazonossága és énképe folyamatosan változik, mint egy skizóé, persze mindig paradox irányban :D"


He? A szociális progresszívek elég következetesek: az elnyomottak ne legyenek elnyomva. Ellenben a konzik: "ó, csak ne legyen más vallású. Najó lehet, de ne legyen más színű. Najóóóó, lehet ha nem tér el annyira. Najó lehet ha nagyon eltér a színe, nade azért csak ne legyen meleg. Najó meleg is lehet, de transznemű ne legyen már!" - remélem ebből látod azt is, hogy minden szociális csatát elvesztettetek eddig és a jövőben is el fogtok veszíteni mindent.


"Nem csak a nemekkel nem tudnak mit kezdeni, de a józan ésszel sem."


Sokadszorra elmondom: a fasizmus pont az ellentéte a józan észnek.


"Fura, hogy te kommunistaként éppen őket mentegeted, amikor az elvtársaid őket is a gulágokra hajtották"


Fura hogy ballibekről beszéltek mindig ti fasik is :D és nem volt sehol kommunizmus, minden kommunistának nevezett rendszer fasiszta diktatúra volt/az is mai napig. Az egyetlen kommunista intézkedés, amit kipróbáltak, az a tervgazdaság és el is fogadta mindenki, hogy nem működik országos szinten.

dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
22%

Még mindig komcsi vagyok :)

hülye vagy te inkább.

dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!