Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ahhoz, hogy Karácso...

Mit szólsz ahhoz, hogy Karácsony Gergely arra kényszerítette a budapesti közgyűlést, hogy a munkájának elvégzése helyett elhagyja a munkahelyét, és politikai demonstrációt tartson egy korrupcióval vádolt polgármester mellett?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



dec. 13. 12:30
A kérdező szavazást indított:
Támogatom, én a korrupt polgármesterek mellett vagyok.
Támogatom, de csak a korrupt baloldali polgármesterek mellett vagyok.
Nem támogatom, a közgyűlés végezze a munkáját, Karácsony meg demonstráljon egyedül, akiért akar.
5 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Tarlós idejében közgyűlés sem vót, nemhogy kényszerités.
dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1: hogyne lett volna közgyűlés.
dec. 13. 12:34
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg forrás van rá, vagy csak a szokásos fideszhazudozás?
dec. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3: Tudsz olvasni? Link megnyitás megy?
dec. 13. 12:41
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tarlós idejében annyira tökéletes volt Budapest, hogy a közgyűlés csak időpocsékolás volt. Tarlós idejében még a csapból is kóbász folyt, meg pálinka.
dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 hypno ***** válasza:
56%

Vadbarmokat nem olvasok, az index cikk hazudik, Karigerinek meg igaza volt.


A fidesz meg egy tőröl metszett bolsevik párt, csak a kereszt mögé bújnak, mert még ahhoz is gyávák, hogy a vörös csillagot felvállalják.

dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

4: igen


Te viszont nem ismered a forrás fogalmát.

dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Mit szólsz ahhoz, hogy a megafonos, kesmás propagandanyuszik már megint ellepték a Gyakorit?
dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

A közgyűlés újra összehívható, ügyektől függően nem is annyira fontos. Aki ezen nem vesz részt bármilyen okból kifolyólag, az nem munka szempontjából, hanem karakter szempontjából kell megítélni, hogy milyen indokkal nem jelent meg.

Hogy miújság Naszályival, azt mondod, nem követtem, de ha a fideszről van szó, akkor az, hogy fűz-fát mivel vádolnak, annyira nem bír súllyal az én szememben.

Ellenben engem kifejezetten érdekelne a véleményed kérdező azokról az esetekről, mikor a fidesz pl. nem jelenik meg a Svéd NATO tagságról szóló rendkívüli ülésen? Vagy amikor a nemzetbiztonsági ülést kerülték bizonyos témákban, hogy az ne legyen határozatképes? Kérdésedből ítélve jól sejtem, hogy akkor őket is elítéled?

dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Jaj már. Elmentek egy órára szolidaritásukat kifejezni, majd visszamentek a közgyűlésre.

Ilyen marhaságokkal ne fáraszd már az embert.

dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!