Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy zsidó származású...

Ha egy zsidó származású emberrel kapcsolatban bármilyen kritikát fogalmazunk meg aminek egyébként semmi köze a származásához az is antiszemitizmusnak számít ?

Figyelt kérdés
dec. 2. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Szerintük igen. Őket csak dícsérni lehet.
dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Ha már zsidónak nevezed a zsidó embert, már az is baj.

Minden közösségnek van egy adott identitása. Ez az identitás különbözteti meg őket a többi közösségtől.

Erről az én világomban mindenkinek lehet pozitív és negatív véleménye. Nem kell minden közösséget szeretni.

Egy keresztény országban az meg alap, hogy nem bántunk senkit. Nem csak emiatt, soha semmiért.

Ha valaki bántani akar valakit, akkor úgyis megtalálja a módját.

Szóval szerintem ez a mai világban jelen lévő hiperérzékenység káros a közösség számára. Tudni kell nevetni magunkon.

Nekem az nem demokrácia, hogy magamba kell folytani dolgokat, amit zéró rossz szándékból mondanék, mert félek, hogy valakit megbántok.

dec. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Igen, annak számít, hiszen ahogy bírálod egy zsidó tettét, azonnal húzza elő a náci/holokauszt/antiszemitizmus/legsötétebb idők kártyát. Amúgy ugyanezt csinálják a cigányok is, gondolom, ismerős az a kérdés, hogy "azért mert cigány vagyok??".
dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Érdekes, hogy csak zsidógyûlölõk válaszoltak.
dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem, az nem számít antiszemitizmusnak. De azért kíváncsi vagyok, mire gondolsz, mert vannak bújtatottan antiszemita kritikák is.
dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

"Érdekes, hogy csak zsidógyûlölõk válaszoltak."


És meg is érkeztünk. Ha nem vagy velünk, ellenünk vagy:)

dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, természetesen.
dec. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Látom, itt is él az a szabály, hogy zsidókról jót vagy semmit. Bezzeg a nyíltan magyargyűlölő megnyilvánulások maradhatnak.
dec. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!