Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a jelenség miért van...

Ez a jelenség miért van Magyarországon?

Figyelt kérdés

Hadházy Ákos esete.

Aki egy jobboldali, konzervatív, keresztény ember, aki annyit tesz, hogy bűncselekményeket buktat le.


És erre nem az a Magyar társadalom válasza, hogy

-Végre itt egy normális egyenes ember...


Hanem ez

-bohóc, nevetséges stb


Egész egyszerűen nem értem ezt a tàrsadalmi reakciót.

Szerinted?


2023. szept. 12. 05:55
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Nem egészen értem, mire gondolsz, pontosabban, hogy mire alapozod ezt a kijelentést.
2023. szept. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 hypno ***** válasza:
78%

A jobbágyok csak azt látják, hogy az uraságot támadják.


Őfelsége ellenzéke, meg azt látja, hogy itt egy ember aki megteszi amit nekik kellene, de hülyék/lusták/stb. hogy maguk tegyék, ezért konkukrenciának tekintik.

2023. szept. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az, amit én sem értek. Egyéni szinten, akárkivel beszélek erről, mindenki kivan Lölőtől és Anditól meg az adriai kávézgatásuktól olasz módra, de, amikor társadalmi szinten van ilyen kutatás, az derül ki, hogy a balance-ok annyira eltolódtak, hogy senkit sem érdekel már a politikai korrupció, holott korábban hidak, városok, tv székházak kerületk megszállás alá, mikor kiderült, hogy rossz lett a tocsikmártás, vagy a régi jó Nokia, még működött akkor. Egyszerűen érthetetlen, hogy lehet kiirtani egy nép itélőképességét, ami korábban megvolt.
2023. szept. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%

Hadházy Ákos néha valóban lebuktat egy-két közpénz-csalót, de az esetek 90%-ában sima szenzációhajhász bulvárhíreket ír politikusokról azzal a céllal, hogy hergelje a proletárokat.

Ettől még persze lehet keresztény jobb oldali ember - csak elég furcsa, ha egy keresztény jobboldali azt érzi hivatásának, hogy mindenkit meg kell vádolnia korrupcióval, hogy ezzel be tudjon vágódni a bal oldali barátainál.

2023. szept. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Hadházy egy szánalmas bohóc, még saját unokatestvére (MZP) szerint is egyfajta őrült. Nem tud egy pártba megmaradni, és sorban gyártja a kamubotrányokat, feltűnési viszketegsége van.
2023. szept. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Mert Fidesz.


És a buta droidok benyelik a propagandát.

2023. szept. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
MErt annyira roomlott az agyuk.
2023. szept. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%

Más nevében nem tudok nyilatkozni, csak a saját véleményemet írom.


Az én problémám Hadházy Ákossal az, hogy tök jó riportere lehetne egy oknyomozó újságnak, de politikusként nekem mindig problémás volt értelmezni ezt a fajta arcbamászást. Egy politikustól azt várnám, hogy építsen, mozgósítson, nem azt, hogy a parlamenti belépőkártyáját használva, egy dugi telefonnal a zsebében, korrupt nyaralásáról faggassa a politikusokat, hogy ezzel szerezzen like-okat.


Félreértés ne essék: megsüvegelendő, ahogy beleáll a kormány aljasságaiba, és ez része is a munkájának, de olyan aránytalanul, gátlástalanul nyomatja, hogy az már ripacskodásba hajlik és kontraproduktív. Hasznos a tevékenysége, de nem egyhamar szavaznék rá, ha egy vezető pozíció a téma.

2023. szept. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, mit csodálkozol azok után, hogy az emberek 13 éve folyamatosan egy velejéig korrupt, aljas, gerinctelen sekiházit szavaznak, 2/3-dal?
2023. szept. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem vagyunk egyformák.

Én tisztelem őt azért a szélmalomharcért, amit a közéleti szemét eltakarításáért végez.

Nyilván, aki az adott akolhoz tartozik és aszerint béget, az kígyót-békát kiabál rá.

2023. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!