Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hazánkba is betört a legújabb...

Hazánkba is betört a legújabb Covid vírusmutáns. Mivel még nincs vakcina. Kibírna a gazdaság egy újabb lezárást?

Figyelt kérdés

Olvasni, hogy már kotyvasztják a vakcinát. Egy olyan újszerű törzs jelent meg és mai hír szerint már itt is jelen van (már miért ne lenne?)

ami olyan kemény mint a régi törzsek voltak és újabb oltás kell annak kivédédéhez. Ami viszont nincsen, tehát maradnak a lezárások.


Kibírnánk egy újabb lezárást, inflációt vagy menjen át az országon így ahogy van? [link]



2023. aug. 25. 13:32
A kérdező szavazást indított:
Kibírnánk egy újabb hullámot. Nem lenne jelentős inflációgerjesztő hatása. Az infláció már lement
talán. Hagyni kéne had vigyen. Nem bírnánk ki bezárásokat
nem. Csak mesterséges pánik, mert vége a háborúnak
17 szavazat
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Én a lezárásokra szavazok. Az iskolákat feltétlen digitális oktatásra kell legalább a félév feléig átállítani már alsóban is!
2023. aug. 25. 13:33
 2/49 Tekergő68 ***** válasza:
100%
Súlyos megbetegedés kialakulásának esélye minimális. Nem lesz itt semmi.
2023. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
15%
A lezárás ugyan miért növelné meg az inflációt?
2023. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Pangana a gazdaság. A lezárásokkal kezdődött az az inflációs hullám itthon, amire a háború generálta ezt a kifutást amit most élünk meg
2023. aug. 25. 13:36
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem manapság már mindenkit hidegen hagy a covid, én 3 oltást is beadattam magamnak mégis elkaptam a harmadik után pár hónappal. Egy egész életen át nem retteghetek tőle. Én már ezt elengedtem, ha nagyon veszélyes muténs jön, akkor hát jöjjön.
2023. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
97%
A covid már nagyon nagyon unalmas. Kár lenne erőltetni a lezárásokat. Már a háború se köti le az embereket. Találjanak ki valami más rettegni valót.
2023. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
97%
A legeslegelső lezárásoknak sem volt értelme. Több kárt okozott mint amennyit kivédtünk vele. Teljes agyrém az egész és csak politikai érdekeket szolgál. A kérdező pedig egy troll.
2023. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
96%
Bármilyen virus mutáns csak a politikusok fejében létezik, amikor elzárják azokat az átlag népességtől a probléma meg fog szűnni!
2023. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
0%
7! Gazdaságilag okozott kárt, cserébe életeket mentett az első lezárás.
2023. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 árokpart ***** válasza:
81%
Nem nem. Hatalmas tévedésben vagy, mert semmi köze a veszélyes mutánsokhoz, ugyanis a COVID-ot már a WHO sem tartja világjárványnak. Az összes professzor azt mondja, hogy a sima influenza szintjén van a vírus és minimális esély van a kórházba kerülésre. A lezárások meg amiatt voltak korábban, mert olyan mutánsok voltak amelyek megterhelték az egészségügyet. Úgyhogy az a szomorú hírem van, hogy elkezdődik rendesen a suli úgyhogy nem úszod meg, nem lesz hosszabb a nyári szünet. Szívesen!
2023. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!