Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jólét nő, hiába az infláció?...

A jólét nő, hiába az infláció? Az emberek ész nélkül vásárolnak

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a Siófoki Lidlben, tele volt az összes pénztár és még az önkiszolgáló is.


Emberek tömegei tele pakolt kocsikkal mintha nem lenne holnap.


A magyarok többsége jólétben él, ez jól látható.



2023. aug. 18. 12:08
1 2
 11/17 árokpart ***** válasza:
100%
Angyalom a külföldiek aki teheti nem étterembemegy, hanem bevásárol a Lidl-be plána a németek és az osztrákok.
2023. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Azert kerdező belátjatod Te is, hogy ezzel most tátott szájjal szaldtál a f..szerdöbe🤡
2023. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Hú de el vagy tévedve, a szentségit! Először is, a Lidl egy élelmiszerbolt, abból is a gagyibb, ritkán kapni ott minőségi terméket. Másrészt, attól, hogy egy boltban sokan vannak, még tény marad, hogy az EU egyik legszegényebb országa vagyunk.
2023. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Tegnap voltam a Siófoki Lidlben"


Tehát a nyár közepén, egy rendkívül népszerű nyaralóváros egyik boltjában tapasztalt tömegből mély következtetést vontál le. Mennyi krumplit vettél? Akciós volt?

2023. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Kamu, én Badacsonyban nyaralok, a tapolcai Lidl-be járunk vásárolni, az elmúlt hetekben kb. hatszor voltam, nem hogy tele nem volt sosem, de szinte vakon be tudtam volna parkolni, annyi üres hely volt.

Siófokon júniusban voltam egy hetet, az ottani Lidl parkolóban mást nem láttam, mint osztrák, német meg holland kocsikat.

2023. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Most komoly, hogy egy vendéglátásra berendezkedett, javarészt idegenforgalomra épült, települést veszünk alapul- pláne a szezon mondhatni kellős közepén? Miért nem a Keleti pályaudvar melletti kisboltba mentél be? Ott is sokan vásárolnak, hiszen napi szinten megfordul ott fél európa.
2023. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Miért nem a Keleti pályaudvar melletti kisboltba mentél be? Ott is sokan vásárolnak, hiszen napi szinten megfordul ott fél európa."

Ha a vietnami vezetésű Coop-ra gondolsz, ott gyakran vásárolok, soha nem voltak még egyszerre 4-nél többen délután 5-körül, amikor én megyek oda.

2023. okt. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!