Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánypárti szavazók miért...

A kormánypárti szavazók miért nem veszik észre, hogy a Fidesz bábjai?

Figyelt kérdés

Nem provokálásképpen mondom, nem lenézni akarok senkit sem emiatt, csupán nem értem. Valamilyen szinten minden párt manipulálja a szavazóit, de amikor folyton irányított témákat, szlogeneket, ellenségeket dobnak be időközönként, amit aztán jól meg is rágnak a szavazóknak, akkor nem esik le, hogy ennek pusztán manipulatív szerepe van?

Ha valami annyira egyértelmű, azt nem kellene hónapokon keresztül bizonygatni és hatezerszer elmondani minden kommunikációs csatornán, hisz ha valóban olyan fontos, mindenkit érintő dologról van szó, akkor azt az ember magától is tudná.



2023. aug. 8. 18:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%

Ennyi erővel te meg Soros bábja vagy.

A kommunikációhoz meg kb semmit nem értesz. Nyugodtan bízd ezt szakértőkre.

2023. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Mindenki annak a bábja akire szavazott.
2023. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#1: Miért lennék Soros bábja? Nem is ismerem azt az embert. Másrészt nem mindig ugyanarra a pártra szavazok, hanem mindig meghallgatok másokat is. De nem úgy, hogy előre eldöntöm, hogy kire szavazok és a többiekben csak a rosszat keresem, hanem tényleg érdeklődéssel meghallgatok mindenkit. Jobboldali pártra is szavaztam már, többek között a Fideszre is.
2023. aug. 8. 18:12
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező annak a bábja vagy akire szavaztál.

A logikád szerint.

2023. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
3: Te vagy az ideális báb, aki azt se tudja, mi folyik a háttérben.
2023. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#4: Nem. Nem azt mondtam, hogy azért bábok, mert a Fideszre szavaztak, hanem mert ugranak minden apró trükkre és ráharapnak bármilyen bugyuta kommunikációs fogásra. Nyilván nem mindenki a kormánypárti szavazók közül sem, de a többségnél ezt tapasztaltam. Soha nem személyes meggyőződésből kritizálnak vagy támogatnak valamit, hanem az alapján, hogy mit dobott be a köztudatba a kormány. Én például kritizáltam már a DK-t vagy más, szimpatikus pártot is olyasmiért, amit senki nem mondott, csak magamtól jöttem rá. Ugyanezt fordítva nem igazán látom.
2023. aug. 8. 18:22
 7/18 A kérdező kommentje:
#5: A tényekre szoktam alapozni, nem a "háttérhatalmak" ármánykodásairól való spekulálásokra.
2023. aug. 8. 18:24
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

"hanem mert ugranak minden apró trükkre és ráharapnak bármilyen bugyuta kommunikációs fogásra."

Ezt mégis honnan veszed? Azt képzelted, hogy anélkül nem is létezhet Fidesz szavazó, hogy ugrana minden apró trükkre és ráharapna bármilyen bugyuta kommunikációs fogásra? Te vajon kinek a bugyuta kommunikációs fogására haraptál rá, aminek ilyen képzetek lettek az eredményei?

2023. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8: "Azt képzelted, hogy anélkül nem is létezhet Fidesz szavazó, hogy ugrana minden apró trükkre és ráharapna bármilyen bugyuta kommunikációs fogásra?"

Lásd 5-ös válaszomat: "Nyilván nem mindenki a kormánypárti szavazók közül sem, de a többségnél ezt tapasztaltam."

Szerinted ebből az következik, hogy nem létezhet enélkül Fidesz szavazó?


"Ezt mégis honnan veszed?"

Az emberek reakcióiból. Ma bemondanak valamit, holnap az internet tele van vele, hozzászólásoknál, véleményeknél, de akár élőben is ezt hallani. Hetekig, hónapokig erről beszélnek az emberek.


"Te vajon kinek a bugyuta kommunikációs fogására haraptál rá, aminek ilyen képzetek lettek az eredményei?"

Senkinek, ezt figyeltem meg.

2023. aug. 8. 18:39
 10/18 A kérdező kommentje:
#8: Bocs, nem az 5-ös, hanem a 6-os választ.
2023. aug. 8. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!