Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem furcsa egy kicsit ez az...

Árokpart kérdése:

Nem furcsa egy kicsit ez az egész?

Figyelt kérdés
Ma mikor szavaztak a státusztörvényről egy nyulfarknyi tüntető ment csak el a Kossuth térre. Május elején meg milyen nagy balhé volt a Karmelitánál. Hol volt ma délelőtt pl. Pankotai Lilli meg a többi akkori tiltakozó miért nem tették tiszteletét a Kossuth téren mikor pont a lényegi rész következett be. Ti értitek ezt? Pont a lényegnél vannak csak páran?
2023. júl. 4. 13:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Ráadásul nyári szünetben nem értek rá odamenni?
2023. júl. 4. 13:05
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Nyaralnak, dolgoznak.
2023. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, én vagyok Pankotai Lili. Egyszer nekiduráltam magam, és ifjonti naivitásommal felugrottam a színpadra jól megmondani a magamét, mint egy lázadó tini.


Ezért a megnyilvánulásomért a fél ország elküldött a k.rva anyámba, a közösségi médián megfenyegettek, a kormánymédiában én lettem a szabadszájú libsi picsa. Ja, és mellékesen megbuktam a hiányzásaim miatt, amit megint csak felhozott ellenem a média, és így én lettem a képmutató, iskolakerülő rosszlány, aki igazából csak azért tüntet, mert nem akar iskolába menni.


Végeredményben a törvényt ugyanúgy megszavazták, a tanárokat ugyanúgy leszarják, az egyetlen kézzel fogható eredménye a megmozdulásomnak, hogy muníciót adtam adtam a kormánynak, hogy rajtam keresztül járassa le a tüntetéseket. Pusztán azzal, hogy trágár szavakat mondtam.


Ha én, Pankotai Lili, egy átlagos tizenéves vagyok, akkor ebből megtanultam a leckét, hogy errefelé nincs sok értelme visszabeszélni, és már keresem a külföldi boldogulási lehetőséget. Azon pedig már meg sem lepődök, hogy a végén a vereségemből is az jön le, hogy végig képmutató voltam, mert bezzeg ki sem mentem újra tüntetni.

2023. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!