Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs normális tájékozta...

Miért nincs normális tájékoztatás a tömegközlekedésben?

Figyelt kérdés
Ha késik vagy akár nem jön egy járat azt nem mondják el mire érvényes a már megvett jegy. Egyáltalán mikor megy másik. Biztos, hogy külföldön sem így megy, de ha ezt a gagyi színvonalat szeretném akkor inkább ott dolgoznék.
2023. jún. 7. 05:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Konkrétan ez mire vonatkozik? Én a Budapest-Nagykanizsa vonalat használom napi szinten. Ott a MÁV kiírja meg be is mondja
2023. jún. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Karácsony elvtárstól kérdezd
2023. jún. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Ne legyél már életképtelen.
2023. jún. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
9%
Mondjuk a mucsaröcsögei vonalakon lehet nem mindig mondják be.
2023. jún. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
Ezt a hisztit hiába írod ide ki, nem tudunk segíteni rajtad. Írj az adott szolgáltatónak.
2023. jún. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Ez a mai helyzet már istenes. 40 évvel ezelőtt azt se tudta az ember, hogy milyen vonat érkezett be az állomásra, semmiféle kiírás nem volt, a megafon torz recsegését lehetett hallani (jó esetben), én minden esetben összeszorult gyomorral szálltam fel, mert legfeljebb a következő állomáson tudtam meg, hogy a vonat nagyjából arrafelé megy, amerre gondoltam.
2023. jún. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

A MÁV-nál sok olyan ember dolgozik, aki magasról szarik bele a munkájába. Megtehetik, hiszen nem rúghatják ki őket, mert ilyen nevetséges éhbérért nem találnak a helyükre másik balekot.

#5 A MÁV-nak hiába írsz, 2-3 hónap múlva küldenek egy sablonlevelet, amiben letagadják az egészet. Tapasztalat.

2023. jún. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

"Biztos, hogy külföldön sem így megy, de ha ezt a gagyi színvonalat szeretném akkor inkább ott dolgoznék."


Persze hogy nem. Párizsban például komplett metróvonalat zárnak le mert ünnep van. És akkor mivel mész? Gyalog, vagy hívhatsz egy taxit, csak arra nem érvényes a jegy.


Muhhhahahha...

2023. jún. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%

békákával jártam úgy, hogy a 20E busznak 85 (!) perc alatt sikerült Újpestről, - tehát nem Káposztásmegyerről - beérnie a Keleti-Pályaudvarhoz.

Vannak kiszámíthatatlan események, - balesetek, dugók, belvárosi pofozkodás, egyebek.

De azt képtelen vagyok megérteni, hogy miért kellett becipelni az embereket a dugó kellős közepébe és akkor (!) öt percenként bombázni őket (mint az értelmi fogyatékosokat) a nyilvánvalóval - ahelyett, hogy az átszállásra alkalmas csomópontok előtt mondják be a lehetőségeket és kialakult helyzetet?

Komolyan elgondolkodtam azon, hogy amikor sikerül leszállnom a buszról, megtapsolom a sofőrt, - aztán mérlegeltem azt is, hogy valójában nem ő volt az értelmi fogyatékos, aki miatt ez a helyzet kialakulhatott...

Persze a fővárosi önkormányzat (érdemben senkit nem érdeklő) kéretlen f@szsága atomóra-pontossággal volt adagolva, - hogy 14 évesen is lehetsz hülye...

2023. jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#5 : Az a baj, hogy sok ilyen okoskodó tahó van szerte a világban, mint te. A hozzád hasonlók miatt vannak az ilyen helyzetek is!
2023. jún. 8. 21:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!