Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van most olyan magyar teszt...

Van most olyan magyar teszt interneten, amiből megtudhatjuk, hogy jobb- baloldali vagy liberális beállítottságú politikai világnézet szempontjából az ember? 4 éve talán hogy volt. Jól jöhet választások előtt.

Figyelt kérdés

Olyan kellene ami nem csak általános hanem a jelen problémákra adott válaszból szűr.

Pl. oroszbarátság, ukrán orosz háború, menekültválság, rekord infláció, államadósság, tanársztrájk stb.



2022. márc. 17. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Felejtős, ma már nincs jobb- és baloldal. A liberális is csak szitokszóként létezik.
2022. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Ezeknek a világon semmi értelme, és általában manipulatív célokkal hozzák létre, hogy egy irányba tereljenek. Pl az infláció egy tény, annak semmi köze politikai világnézethez.
2022. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem sikerült benne jól eligazodnom. Sőt segített is. Sokmindent elárul az emberről pl. hogy érték konzervatív de mégis Fidesz szavazó, vagy érték baloldali de közben Jobbikos meg hasonlók.

Infláció kezelési lehetőségei az viszonyt már nem tény hanem választás, hogy milyen jobb vagy baloldali fiskális lépések jöhetnek szóba.

2022. márc. 17. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Inkább híreket olvassál 2 választás között! Mit vacakolsz ezekkel? Magyarországon már nem ezek alapján döntünk. Jelenleg ott tartunk, hogy vagyaz Oroszokat, vagy a nyugatot választjuk. Ezt milyen teszt írja le neked nagyokos?! Na, keress utána, melyik pártra kell szavaznod, ha a Nyugatot akarod választani. Jelenleg a fidesszel szemben indul az összefogás, ők képesek leváltani a fideszt, ezenkívül a parlamentbe jutásért küzd a Mi hazánk, és a Kutya párt, Gattyányi meg kamupárt. Ennyi a választás. Mit szarakodsz ilyennel, istenem! Rég nem olyan itt a politikai helyzet, hogy ilyeneken lehessen mélázni! Olvassatok híreket!!!
2022. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Isti22 ***** válasza:
78%
Ez volt régen, egyelőre nincs frissítve: [link]
2022. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok elcseszve, de nekem a vokskabin teszt minden pártra 70% feletti értéket adott, kivéve a Fideszre. Oké, nem leszek Fidesz szavazó, de azért vannak pártok, amikre még kevésbé szavaznék.

Amúgy, ha jobb és bal oldaliságot akarsz nézni, van ilyen political compass test, na az engem legutóbb berakott szabályosan a válaszvonalra, a középponttól 2 egységre lefelé kb.

2022. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!