Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme volt azt törvénybe...

Mi értelme volt azt törvénybe foglalni, hogy az egyedülállók nem fogadhatnak örökbe, csak különös esetben?

Figyelt kérdés

A jómódú melegek így is gyermekhez jutnak majd, pl. fizetnek pár milliót egy nőnek, hogy amíg a procedúra tart legyen velük házastársi viszonyban és játssza el a gyámhatóság előtt, hogy a felesége.

Meg nemrég olvastam, hogy izraelben lehetősége lesz (kevesebb mint egy év múlva) a melegeknek béranya szolgáltatást igénybe venni.



2020. nov. 15. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Az, hogy vírus van és a fityesz kihasználja ezt hogy átvigyenek ilyen törvényeket, mert nekik csak ez számít. Az hogy több ezer ember fog meghalni mert nem hajlandók semmit csinálni csak döngetik a luxusprostikat a luxusyachtjaikon míg a nép szenved.
2020. nov. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Azért megértem a kormány álláspontját, én süllyednék el szégyenemben szegény gyerek helyében, mikor mondják neki hogy beszélni akarnak apáddal a gyerek meg visszakérdez hogy melyikkel.....
2020. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Ez az "egyszerű népnek" szól. Megfigyelik mitől retten a magyar, és azellen harcoló hős lovagoknak állítják be magukat. 5 éve a müezzintől, most a melegektől. Ha holnap a lufiktól fognak félni a parasztok, akkor az lesz a főellenség.
2020. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Most ún. nemzethy-keresztyén kormányunk van, ahol a család szent (főleg a Mészáros és a Tiborcz család), csak férfi nővel, szaporodjatok és sokasodjatok meg hasonló maszlagok mennek. Ezt pedig néha meg kell támogatni látványos intézkedésekkel. Erről is el lehet mondani, hogy a család szentségét támogatja, mert a parádézó b*zik nem ronthatnak meg gyerekeket úgy, hogy örökbefogadják őket, csak tisztességes, nemzethy-keresztyén férfiak és nők tehetnek ilyet.

A TV előtt Kőbányait konzumáló atlétás prolinak és leharcolt nejének ennyi elég is, ők ezt minden további nélkül elhiszik és oda húzzák majd 2022-ben az ikszet, ahová kell. Te pedig, aki ennyit gondolkodsz egy kormányzati intézkedésen, már évek óta Soros-bérencnek számítasz.

2020. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"Mi értelme volt azt törvénybe foglalni, hogy az egyedülállók nem fogadhatnak örökbe, csak különös esetben?"

Hol van ilyen törvénybe foglalva, kérdező?

2020. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

#2:


Ebben mi a problémás?

Ez nálunk is fennállt. Pontosan így.

Az osztályfőnököm szólt, hogy beszélni akar anyukámmal és apukámmal.

Én pedig visszakérdeztem:

"Apuval, vagy Apával? Anyuval, vagy Anyával?"

Mivel mind a négyen ott voltak az első iskolai napon, illetve a tanárnő korábban már találkozott mind a négyükkel családlátogatáskor, még emlékezett rá, hogy ki kicsoda. Simán válaszolt: "Apa és Anyu jöjjön be".


Ennyi.

2020. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, de szörnyen undorodom tőle. Elfelejtették egy apró tényt, miszerint a család nem az apa és az anya. A család az ahol a családtagok tisztelik, szeretik és védelmezik egymást. Állhat ez a család 2 apából, 1 anyából, 1 apából és 1 anyából, vagy akár egyedülálló szülőkből, ameddig ott szeretet van, addig egy családról beszélünk. De ha családnak csak az anya-apa felállást lehet tekinteni, akkor nekem nincs családom , hisz egy egyedülálló szülő nevel. De semmi baj, ez itt MO.
2020. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

#7 "A család az ahol a családtagok tisztelik, szeretik és védelmezik egymást. "

Csakhogy ehhez előbb családtagoknak is lennie kell hozzá. ha két ember van, akkor ők nem egy család, hanem egy pár, akkor is ha házasok. családdá a le és felmenőkkel való együttlét tesz. Amíg nincsen saját gyereked addig a saját vagy párod szüleivel, nagyszüleivel, rokonaival vagytok család. Nem véletlenül él még mindig egyes vidékeken - rokonaimnál is - hogy nem azt mondják hogy X-nek 2 gyereke van, hanem hogy 2 családja van. Akkor is ha tök egyedül van azzal a 2 gyerekkel. Vagy azt, hogy 3 családos ember.

2020. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
#2 egy gyereknek nincsenek ilyen előítéletei, neki az a természetes amiben felnő. ezt az előítéletet másoktól tanuljuk. aztán van aki magáévá teszi, van aki nem.
2020. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Ezek az álszentek aztán tényleg nem értenek semmihez, ennek egyetlen következménye lesz, hogy kevesebb gyerek kerül majd olyan emberi környezetbe, ahol valóban szeretik őket és nem pedig testi erőszakkal nevelik őket pszichopata elmebeteggé, mint egyes politikusokat.
2020. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!