Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak ellenzékiként,...

Kire szavazzak ellenzékiként, ha nekem Gyurcsány meg a szocik kizáró ok?

Figyelt kérdés
Szép dolog az összefogás, de napnál világosabb hogy Gyurcsány dirigálja. Márpedig Orbán és Gyurcsány ugyanannak az éremnek a két oldala, én egyikből sem kérek. Konzervatívabb is az értékrendem. Az összefogás miatt elképzelhető, hogy nekem ellenzékiként nem lesz kire szavaznom?
2020. aug. 16. 22:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
6%
A KDNPre. Az mégsem fidesz. Arra nem irtál kizáro okot.
2020. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
A KDNP önállóan nem indul, gratulálok az ismereteidhez. Tudsz valamit mondjuk a KDNP önálló gazdaságpolitikájáról stb? Naugye.
2020. aug. 16. 22:43
 3/29 anonim ***** válasza:
61%

Na, én a KDNP-re szavaznék - HA LÉTEZNE.


De így a Jobbikra szavazok (hiába "nemlétezik", jogom van rá).

2020. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
21%

Én a szavazást afféle sportfogadásként értelmezem. Persze az ideológia adja az alapvető irányt, tehát a Fideszre alapból nem szavazok.


Az ellenzéken belül viszont csak olyanra van értelme, akinek van reális esélye a győzelemre. Ha ez egy ellenzéki összefogás, akkor arra!


Ha olyanra szavazol akinek esélye sincs, akkor ORBÁNRA SZAVAZTÁL!!!!!!

2020. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
3-as, a Jobbikra nem tudsz, benne vannak a Gyurcsány-féle összefogásban.
2020. aug. 16. 23:38
 6/29 A kérdező kommentje:
4-es, neked szövegértési gondjaid vannak? Nekem Gyurcsány és az MSZP ugyanolyan kizáró ok, mint Orbán. Ez adja a problémámat. És nem, nem vagyok elvtelen, nem szavazok olyan csoportosulásra, amiben a DK és/vagy a szocik benne vannak. Gerinc ugyebár.
2020. aug. 16. 23:39
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
Egyszerű: elbattyogsz a szavazófülkébe és bármelyik pártra ráikszelsz, amely nem a Fidesz-KDNP és az ellenzéki összefogás. Én is sokszor csak a szavazólapon szembesülök vele, hogy egyes pártok egyáltalán léteznek... :)
2020. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%

Én már beletörődtem, hogy ezek egy kutya kölykei.

Midegyik a KISZ-ben meg az MSZMP-ben kezdte, és azóta is összetartanak függetlenül attól hogy most fidesz, mszp, kdnp, dk zászlót lobogtatnak.

Valódi megújulásért valódi rendszerváltásért dolgozó pártot és politikust nem engednek fel a politikai palettára ezért nincs kire szavazni.

2020. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
67%

Mi Hazánk Mozgalom...


ISZOMM...


MKKP?

2020. aug. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy jó kérdés!

Isten hozott a magyar "demokráciába"!

Nem akarsz a NERre akkor marad ez a mentálissan zavart gyurcsány.

2020. aug. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!