Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország Izrael gyarmatává...

Magyarország Izrael gyarmatává vált. Természetesen nem nyíltan, de már rég megegyeztek hazánk sorsáról. Van olyan ember akinek ez még nem esett le?

Figyelt kérdés

pár dolog ezzel kapcsolatosan...

http://www.youtube.com/watch?v=uPoDCIGtKyI

1. Simon Perez kijelentése, miszerint felvásárolták Magyarországot

2. zsidó katonai felderítőgépek röpködnek felettünk, és senki nem tesz semmit

3. zsidó származású egyének a Parlament 4 pártjából 3-ban is.(MSZP,Fidesz,LMP)

4. az izraeli külügyminiszter látogatása a Parlamentbe a 2010-es áprilisi választások előtt 2 nappal... mely megbeszélésen ő, és Orbán Viktor vettek részt édes kettesben, és melyen az izraeli elmondta a lépéseket Viktornak a következő 4 évre.

5. Izraelben, izraeli gyerekeket (akiknek semmi kötődésük Magyarországhoz), magyar nyelven tanítanak az iskolában. A riporter megkérdezett egy kisgyereket: -Miért tanuljátok a magyart? Válasz: -Mert kell az új hazánkhoz.


2010. júl. 23. 09:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
56%
És én mit csináljak?
2010. júl. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 A kérdező kommentje:

menj vissza aludni és fel se kelj


Orbán Viktor tegnapi Parlamenti nyilatkozata szerint: a Fidesz a tabudöntögetés kormánya

ha így van, miért nem szólnak Izraelről? ha így van, miért hallgatják el a cigánykérdést ha a Jobbikos képviselők fel is hozzák mindezt?

kezditek kapizsgálni, hogy mindenhol átvernek?

2010. júl. 23. 09:12
 3/90 anonim ***** válasza:
64%
Én már rég tudtam, csak anyám pszichológushoz akart küldeni, mert hogy fasiszta vagyok.
2010. júl. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 A kérdező kommentje:

:D persze, mivel ezt beszélik be anyudnak is

bárki kimondja azt a szót, hogy zsidó/cigány már egyből a rasszizmus kell hogy beugorjon az embereknek

ez van, okosak ők, sikerült elbutítani egy egész nemzetet

2010. júl. 23. 09:31
 5/90 A kérdező kommentje:

Vona Gábort(a Jobbik elnökét) is ezért rasszistázzák le sokan, mert ő párszor felszólalt ebben a témában, és elmondta, hogy még mielőtt lefasiztázná bárki is, ő azért pont Izraelről beszél, mert izraeli katonai felderítőgépek repkednek légterünkben, és az izraeli elnök volt az, aki kimondta, hogy felvásárolták országunkat és nem pedig svéd, vagy dán politikusok

ha svéd, vagy dán politikusok cselekednének ugyanígy, azzal szemben is felszólalna

itt régen nem a zsidóságon van a hangsúly, csak mindenki próbálja erre a témába keverni a dolgokat, mert így elmarad a tényleges tabudöntögetés, mivel mindenki arra figyel, hogy Vona Gábor fasiszta, cigány és zsidó gyűlölő, holott ez nem igaz

2010. júl. 23. 09:39
 6/90 anonim ***** válasza:
40%
Úgyis fogy a népesség. Viktor ezt is megoldja. :)
2010. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:
75%
Én nem vagyok egy nagy politikus. De Kanadában dolgoztam 2 évig, zsidó gyerekekre vigyáztam, és feltűnő volt, hogy tíz szülőből ötnek volt Magyarországhoz kötődése, és beszélték a nyelvet, még ha törve is.
2010. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 A kérdező kommentje:

9:46

ha lehet a valótlantól teljes mértékben eltérő, és talán még a legbutább embereket sem átejtő válaszokat innentől hanyagoljátok!

az efféle véleményekre szerintem senki se kíváncsi

neked ezt a képet küldöm, drága barátom:

[link]

2010. júl. 23. 09:53
 9/90 anonim ***** válasza:
66%
A zsidók nem bírnak magukkal egyszer úgyis kihuzzák a gyufát valamelyik Mohamedán államnál és ők cserébe bele tolják a zsidókat a tengerbe.Ha mégse akkor diszidálok valami zsidó mentes övezetbe.
2010. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:
36%

Képzeld nem esett le.

Csak azok az emberek hiszik ezeket az összeesküvéses baromságokat, akiknek kisebbségi komplexusuk van, vagy szarul alakul az életük, vagy egész nap a gép előtt kockulnak.

Egyébként meg, ha ez annyira bánt téged, akkor CSINÁLJ is valamit ne itt vinnyogjál. Szervezz közösséget és tiltakozz, vagy mit tudom én.

Oké, leesett neked, szar dolog hogy ez van, rossz érzés, de azzal, hogy itt pampogsz változik valami? NEM. Menj ki az utcára és gyűjtsd be a hozzád hasonlókat, már az is értelmesebb mint hogy itt rágódsz rajta, meg fújtatsz össze-vissza, h úristen, valaki ezt még nem tudja, mennyi hülye ember van. Világosítsd fel őket.

2010. júl. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!