Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svédország politikai, és...

Svédország politikai, és gazdasági állapota, berendezkedése milyen? Érdemes-e oda kitelepülni, ott bármilyen munkát a későbbi letelepedés lehetőségéért elvállalni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
hát hogyne má'!
2011. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tele van bevándorlókkal, épp nemrég erőszakoltak és

gyilkoltak meg egy svéd lányt a mozlimok. ( Egy mozlim fiú aki nem elégítheti vágyait saját nemzetiségéből, úgy az őslakos lányokra veti rá magát, akik az ő szemszögéből hitetlen és mindent meg lehet vele tenni.)

Malmöbe ne akarj menni, ott már csak mutatóba lehet svédet látni. Minél északabbra mész annál kellemesebb.

Túl liberálisak és ez lesz a vesztük.

2011. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Él kint egy barátom, aki hét éve van kint, és öt éve állampolgár, ő hívott hogy menjek ki, segíteni fog. Azt hallottam, hogy a szakmunkásokból hiány van, de nem tudom, hogy az én szamámban van-e ott munkalehetőség (mintakészítő, és épületszobrász vagyok).

Arra gondoltam, hogy bármi alkalmas munkát elvégzek, amit kapok.

Azt tudom, hogy a muszlimoktól félnek, főleg a robbantás óta.

2011. ápr. 15. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan melyik fejlettebb országban nem elégedetlenkednek a muszlimok? Én azt mondom meleged sose lesz a júliusi nappali középhőmérséklet 24 °C.
2011. ápr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez a hőmérsékleti dolog legyen a legkevesebb. A barátomnak szerencséje volt, mert a szakmája ott hiányszakma. Amikor kiment, hamar kapott állást, a nyelvet sem beszélte, ezért beiskolázták. Nagyon korrektnek tűnnek, de ha sokat követelnek, meg is fizetnek.
2011. ápr. 15. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Baracsi Attila.:Az éghajlat miatt semmiképpen sem,de állítólag s skandináv szociális rendszer nagyon jó,s a gazdaságpolitikájuk,az oktatási modelljük is,akárcsak az,hogy ott állítólag alacsony a munkanélküliség,mert ott még egy utcaseprő is megél,így nincs senkinek oka undorodni a munkától.Szerintem az ottani modelleket kellene itthon is megvalósítani,s akkor nem kellene senkinek sem a kivándorláson gondolkodnia!!
2011. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!