Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz hogy az Eu országainak...

Igaz hogy az Eu országainak többsége hazatoloncolni készül a sorköteles korú ukrán férfiakat?

Figyelt kérdés
máj. 8. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
van néhány ország aki kész ennek eleget tenni pl lengyel, de a többség nem.
máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

Bizony, ezek az európai értékek, a menedékkérőket visszatoloncolják a háborúba meghalni, kivéve ha arab, afgán, pakisztáni, vagy néger. Ők olyan értékes emberek, hogy szó sem lehet hazatoloncolásról!


Ráadásul a hazatoloncolt fiatalok szökevénynek számítanak majd és a biztos halálba küldik őket!

máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%

2: ez teljesen igaz, ez a nagyságos eu...

bár beszéltek arról hogy nem tudnak kiszúrni az ukránokkal, mert akkor az ukrán konzulátus helyett a menekültügyi hivatalba mennek, mert háború elől menekülőket nemzetiségtől függetlenül nem toloncolhat vissza.

ja és ennyit a nagy eu képes ukrajnáról.

máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Jellemzően igen. Tudtommal egyedül a németek mondták azt, hogy nem, de hamarosan az ő véleményük is megváltozik.
máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

"háború elől menekülőket nemzetiségtől függetlenül nem toloncolhat vissza"


Az ezzel a baj, hogy ilyen sehol sincs előírva. Minden államnak joga van eldönteni kit fogad be vagy épp kit nem. Az ukránokat pont senki sem szeretné.

máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én úgy tudom ha egy ország állampolgára a háború elől menekül ami az ő országában van, akkor a szomszéd ország köteles őt fogadni és menekült segélyben ellátni.


a nemzetiség alatt inkább azt értem hogy most az ukránokat haza akarják küldeni mert az ukrán kormány igényt tart rá mert ő ukrán állampolgár, de afrikából meg a közel keletről meg oda megy európán belül ahova akar és őket nem küldik vissza sehová mindegy honnan jött.

máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Honnét veszed ezt? Oroszhírek nem ér!
máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

7.

Hapsikam minden nemzetközi jognak ellentmond a menekültek visszatoloncolásai.

Itt megtalálod pld.


[link]

máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: Maskaramiska, erre céloztam én is! Jézusom végy magadhoz. Ok, már este van.
máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9.

Azt hittem a 6-osra válaszoltál .

máj. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!