Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USA állampolgárai számára...

Az USA állampolgárai számára jelenleg melyek a legsúlyosabb problémák helyi és össznemzeti szinteken?

Figyelt kérdés

máj. 1. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Illegális migráció, különböző időjárásból fakadó problémák (tornádók).
máj. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
illegális bevándorlás, élelmiszer ár, üzemanyag ár, (lakás) bérleti díjak, bűnözés
máj. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Drágább lett 25 centtel a sajtburger. Ott ez már mega inflációnak számít.
máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyre durvább polarizálódás és párhuzamos valóságok ,véleménybuborékok kialakulása, fokozódó gyűlölködések, és egyre gyakoribb erőszakos cselekmények a kurzusok között.
máj. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
blm, lmbtq, woke elmevírus, ...
máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Az amerikai leginkább attól félnek, hogy az elmebeteg Trampli újra hatalomra jut.
máj. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Jöjj el kedves Trampinyó. 6-os. Mi akadályoz meg, hogy blm feketéket elégits ki szájjal, miért kell másokat rákényszeríteni? Keress egy feketét elégítsd ki, mint pici Soros, ki akadályoz meg? De aki meg a fehér lányokat szereti, azt nem kell lenácizni, ember. Szopog...asd a negrot, torkodat is tisztítsa, de miért kell ezt néznem nyaranta az Andrássy úton?
máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Bevándorlás, lakhatási költségek, megfizethetetlen egészségügyi ellátás, megfizethetetlen felsőoktatás, az orosz-ukrán háború és annak közvetett amerikai hatásai.
máj. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Magas ingatlanarak es magas kamatok.

Draga elelmiszer, draga uzemanyag. Az autok ara is brutalisan felment.


Lenyegeben hasonlo mint a magyar problemak.

máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim szerint az amerikaiak legnagyobb problémája a kábítószer és gyógyszerfüggők magas száma,ami sok egyéb problémát generál(hajléktalanság,bűnözés,kosz,egészségügy)

Az egyéb problémákat én nem éreztem annyira számottevőnek,vannan hitelekből adódó problémák vagy a polarizált társadalom,de ezeket én nagyobbnak gondoltam,mint a valóságban tapasztaltam.Igazából,aki normális életet akar ott élni az tud is,viszont sok ember nem képes rá,mert mentálisan gyenge.

máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!