Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Niger, Mali és Burkina Fasoba...

Niger, Mali és Burkina Fasoba van lehetőség elutazni jelenleg?

Figyelt kérdés

Személy szerint le a kalappal ezek az országok előtt. Külön csak gratulálni tudok nekik. Sikeresen kipaterolják a francia kizsákmányoló parazitákat. Szeretnék személyesen is elmenni és külön köszönetet is mondani nekik, hogy megleckéztetik azt az aljas népséget amelyik minket is felszabdalt 1920-ban.


Szerintetek kaphatok turista vízumot ezekbe az országokba?


A vízumkérelmemmel együtt beleírom majd a papírjaimba, hogy "je aussi deteste le francaise"



dec. 10. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nigerrel vigyázni kell,de Burkina bevállalható még.Mi dolgod van ott?Jobb ha elhallgatod hogy uniós országbeli vagy,javaslom hogy orosznak hazudd magad mert őket kedvelik Africában.
dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fsms ***** válasza:
83%
Számodra van ott hely, menj nyugodtan.
dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1


Anno amikor Afrikában jártam sokan azt hitték, hogy orosz vagyok. Egyrészt mert sosem rejtettem véka alá a franciák iránti ellenszenvemet. Másrészt mert nem hordok drága sznob cuccokat.

dec. 10. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni lehet, csak nem érdemes. Vízumot kell igényelni mindegyikbe, és Magyarországon valszeg egyiknek sincs nagykövetsége. Maliban jelenleg polgárháború zajlik a külügyminisztérium I. veszélyességi kategóriába sorolja, a vízumot pedig a berlini nagykövetségükön lehet beszerezni. Burkina Faso egy fokkal egyszerűbb, nekik Bécsben is van nagykövetségük,és talán ott most nincsen háború. Niger kietlen vidék,ott is dúlnak itt-ott harcok,tombol a sárgaláz, nem tudom hol lehet Európában nagykövetségük.
dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem Algériával kezded a hálaadó körutadat??? Nekik volt a legnehezebb dolguk a függetlenség kiharcolásával az összes nyugat-afrikai ország közül.
dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Burkina Faso a reptéren ad vízumot.
márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!