Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért írták nekem, hogy...

Miért írták nekem, hogy fiatal vagyok és naiv csak mert azt írtam, hogy a Hámász kezdte az egészet, és szegény Izraelt sajnálom?

Figyelt kérdés
2023. nov. 4. 10:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
21%
Mert fiatal vagy és naiv.
2023. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ahogy az összes Izrael támogató.
2023. nov. 4. 10:45
 3/30 anonim ***** válasza:
49%

"szegény Izraelt sajnálom"

De izrael nem szegény!

2023. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%
Mert tanulatlanok, és azt se tudják mi és miért történt a szentföldön az elmúlt száz évben.
2023. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Ugyanezt gondolják fordítva.
2023. nov. 4. 10:52
 6/30 anonim ***** válasza:
20%
Izrael már évek óta terrorizalja a térséget. Jó lenne ha tanulnal egykis torit
2023. nov. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
22%
Nem akartak megbántani az "agymosott" jelzővel.
2023. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
17%

"Izrael már évek óta terrorizalja a térséget."


És népirtásokat hajt végre. Aki Izraelt támogatja az szereti a vérontást.

2023. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
73%

Azért mert "szegény palesztinok" járják most meg, hogy a Hamasz, ami csak egy palesztin terrorszervezet, megtámadta az izraelieket, kivégezték, kínozták őket stb.

Izrael sokkal nagyobb katonai fölényben van, a palesztinok olyanok mint Romániában az erdélyi magyarok. Tehát ha az izraeliek kiírtják az egész Gázai övezetet, ahol lakik 5 millió palesztin, az bűn, vagy nem bűn?


Kb évezredek óta gyökerezik már ez az ellentét köztük, sok izraeli is szélsőséges velük, de fordítva is igaz mindez. Folyamatos volt egymás cséplése, utcai harcok stb. Most a Hamasz úgy gondolta támad, nem is tudom mit gondoltak, mi lesz ezután, majd Izrael kormánya átadja nekik a hatalmat? :D Szép volt, elintézték az egész népüket. Remélem megérte.

2023. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
76%

Mert ahányszor az arabok háborút indítottak az izraeliek ellen, mindig veszítettek és ezzel mindig romlott a palesztinok helyzete. És ők csak ez utóbbit hajlandóak nézni, az okokat nem.

Jobb körülményeket követelnek a palesztinoknak. De azt maguk se tudják megmondani, hogy ezt hogy is lehetne megvalósítani, amikor egy a nép támogatását élvező terrorszervezet a kvázi kormányuk, melynek kvázi kormányprogramja abból áll, hogy minden zsidót ki kell írtani.

2023. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!