Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amint 21 fok alá csökken a...

Amint 21 fok alá csökken a lakások hőmérséklete, a nyugati népek fellázadnak és kivégzik az oroszellenes vezetőiket?

Figyelt kérdés
Oroszbarát kormányok kerülnek hatalomra Európa szerte? Megkérik Mr. Putyint, hogy adjon nekik gázt és cserébe megkapja Ukrajnát teljes egészében?

2022. júl. 16. 08:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Ha kivégzés nem is lesz, tömegtüntetések lehetnek, hogy a vezetők hagyják abba a szankciózást. Putyin éppen erre számít, hogy a hideg beköszöntével a saját népük fog az EU vezetőkre nyomást gyakorolni.
2022. júl. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Ne aggódj, Európában nem fog megfagyni senki. Magyarországon sanszosabb :D
2022. júl. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
Bocs, de tegnap pont erről beszélgettem egy kasszással, hogy ők járnak ki nyugatra, és megtudja oldani a nyugat bárhogy a fűtést, ez csak az itthoni kormány propaganda része... majd inkább Orbánt fogják Augusztustól elküldeni valahová egy szűk cellába... meg a társait.... 12 éve volt, hogy nyílászárók cserével leszigetelje, energetikai szempontból korszerűsítse és a Magyarországon lévő megújuló energiaforrásokat kiaknázza és fellendítse lásd ahová fúrsz Magyarországon, ott termálvíz terem... Ehelyett mit csinált? Bevetetett egy kádári trükköt, hogy olcsó az áram és olaj, meg a földgáz... aha.... csak aztán 1990 után Antall már próbálkozott benzin áremeléssel véget vetni az olcsó energia mítoszának, ami nem jött össze neki a Taxis-blokád miatt....
2022. júl. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
21 fok teljesen jó
2022. júl. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

#3

Én is pont tegnap informálódtam, közel sincs ekkora világvége állapot se németbe se osztrákba mint amit itt próbálnak velünk elhitetni...

2022. júl. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#3: Németországban már arra készülnek, hogy stadionokban fogják elszállásolni az embereket télen a nagy hidegben.
2022. júl. 16. 08:23
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, jártál kint Németországban vagy Ausztriában, én több emberrel is beszéltem, akik családi és más egyéb okok miatt, kijárnak, voltak közöttük két nyugdíjas is, akikről azt hinné az ember, hogy a Fidesz szavazói, de szerencsére két nyitott okos idős néni volt, és ők is ezt mondták el, hogy semmi se igaz amit a kormány propaganda hangoztat, ezt úgy mint kasszásként bedolgozónak mondták el, mikor így kicsit viccesen beszélgettem velük...
2022. júl. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#4: Neked teljesen jó, de a jóléthez szokott nyugatiak között ki fog törni a pánik, amint nem tudják 20 fok fölé tekerni a gázt.
2022. júl. 16. 08:28
 9/25 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező honnan veszed az információdat? Még egyszer kérdem, Jártál kint Németországban? Vagy csak egy zsákfaluban élő alacsony végzettségű bértrollal beszélgetek, aki még járáson túl sehol se járt még.....
2022. júl. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
Csak mondom kérdező hogy az én lakásomban központi fűtés van. Minden novemberben küld a karbantartó egy emailt hogy a fűtésnek 22 fokot kell hoznia, ha az megvan, ne is írogassunk neki hogy melegebbnek kellene lennie. Láss csodát működik
2022. júl. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!