Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van olyan magyar internetes...

Van olyan magyar internetes forrás, ami a háttérhatalmakról szól?

Figyelt kérdés
Csak megbízható forrás érdekel, nem gagyi oldalak.
2021. okt. 8. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Drábik jános, őt érdemes meghallgatni nagyon okos és nagy tudású ember.
2021. okt. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A háttérhatalmakról csak gagyi források vannak, mert összeesküvés elmélet, aminek a lényege, hogy nem bizonyítható (mert a háttérhatalmak nem engedik!).
2021. okt. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fsms ***** válasza:
100%
Igen, ha megnézed az Origo-t , 888.hu találsz eleget.
2021. okt. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hypno ***** válasza:
80%

#1


Drábik János meg a nagy tudása. 🤣🤣🤣


Ez jó volt. Nekem a a rákospalotai FAMA halálgyár és krematórium tetszett eddig a legjobban a nagyon okos Drábiktól.

Ami egyébként filmsttúddió és a szemétégető.

2021. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tiboru pár éve összegyűjtötte a legalapabb ilyen elméleteket. Némely cikke nagyon jó, de sajnos több elég fontos témában kimondottan felületes, és néha alapvető, kontextust lényegileg befolyásoló bizonyított tényeket hagyott ki, máshol pedig érezhető, hogy jobban ismeri a témát, csak összecsapta a cikket, pedig még tudott volna hozzátenni. A kommentszekció állítólag nagyon színvonalas, és sokkal többet hozzáad a cikkekhez, mint maga a cikk, de én sznob vagyok kommenteket olvasni, nem tusom megerősíteni.


A blog neve "konteóblog" .

2021. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Híraréna. Ez Molnár F Árpád hírcsatornája. Csak részben konteós, részben aktuálpolitikával foglalkozik: [link]
2021. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!