Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerinted leteznek fizetett...

Szerinted leteznek fizetett forumozok?

Figyelt kérdés
Ugy ertem trollok, szethuzok, figyelem elterelok, velemeny vagy ideologia terjesztok. Tudna befolyasolni par szaz teljes idos munkatars egy orszagot? Szerinted csinaljak?
2012. okt. 8. 15:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Úgy érted itt a GYK-n? Nyilván nincsenek.


Azok inkább blogot írnak, ami meg is jelentetnek (mármint a megfelelő oldal). Pl milla, véleményvezér, stb. Hatékonyabb, mint 100 embert fizetni, hogy "trollkodjanak", széthúzzanak.

2012. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Golan Trevize ***** válasza:
74%
Index fórumon annak idején elég sok fizetett szdsz-es hozzászóló volt.
2012. okt. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Mi értelme lenne fizetni nekik? A trollok ingyen is csinálják, merő sportból, mert így név nélkül,arc nélkül előadhatják a mesehőst. Olcsó játék hülye gyerekeknek anyuka-apuka pénzén.

Az ideológiaterjesztők viszont nem minden esetben trollok. Ha csak arra használják az ideológiájukat, hogy balhét szítsanak, akkor igen, de ha elkötelezett híve valami oltári nagy baromságnak, nembiztos hogy troll, csak szimplán egy rohamdroid...

2012. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem hiszem.

De tudok olyan tőzsdés fórumot, ahol egyes fórumozok a hozzászólásaikkal akarták némelyik kisebb forgalmú bét részvény árfolyamát a nekik kedvező irányba terelgetni.

2012. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam már ha csak reménytelen vagy gyengeséget sugárzó kiírásokkal ostorozzák a fórumokat, akkor beszivároghat a reménytelenség vagy a gyengeség... Vagy például kényelmesen el lehet fogadtatni korábban el nem fogadott dolgokat, amikről az emberek korábban hallani sem akartak. Láttam egyszer egy KGB-s tag riportját, aki azt mondta, hogy a szervezet munkájának 90%-a évekig tartó dezertálás volt, hogy legyengítsék a célországot.
2012. okt. 8. 19:26
 6/21 A kérdező kommentje:
Elírtam a dezertálás helyett felforgatást érts.
2012. okt. 8. 19:31
 7/21 A kérdező kommentje:
2012. okt. 8. 19:32
 8/21 Komplikato ***** válasza:
Indexes blogokon van jó pár, szerintem "mindkét oldalról", bár nyilván többet és jobbat az tud betenni a rendszerben akinél és aki mögött a PÉNZ van. És ugye most az a ...
2012. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11%
Igen, ez is a Zsindexet minősíti. Nem véletlenül egy legalja söpredék "hírportál"...
2012. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Kicsit érdekesség, hogy ne csak a magyar viszonyokat szemléljük: [link]


Szóval, léteznek igen.

2012. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!