Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyibe kerülne Magyarország...

Mennyibe kerülne Magyarország felfegyverzése?

Figyelt kérdés
Korszerű hadtechnológiára gondolok!Talán rövid hatótávolságú (500km) nukleáris fegyverre!
2011. jún. 7. 19:29
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/121 A kérdező kommentje:

Csak arra vagyok kiváncsi honnan veszitek ezt a sok hülyeséget?Ti kb. olyan hülyék vagytok,mint azok,akik elhitték pl. 2001-ben,hogy a státusztörvény után 23 millió román jön ide!Ezt csak hülye hiszi el és voltak ilyen hülyék Magyarországon.Ez kb.ugyanolyan hülyeség,hogy nem kell nekünk hadsereg,mert belehalunk,mert nincs rá pénz.Ez nem igaz,hogy nincs rá pénz és az sem,hogy nem kell erős hadsereg.Ez libcsi duma.

Minden modern ország,még a 4-5 millió lakosuak is erős hadsereggel rendelkeznek,de még a szegény országok is!

Nem számit az államadóság.Hahó!Minden országnak államadósága van a világon.Azt sose lehet és nem is kell visszafizetni:Nem is azért van.Tehát ezzel nem kell foglalkozni.Nyugodtan lehetned fegyverkezni cak vannak ilyen hülyék,mint ti,akik nem csak beveszik a bal-lib dumát,hanem még el hiszik és ráérősitenek.

2011. jún. 11. 23:02
 102/121 A kérdező kommentje:
az pedig,hogy minket másvalaki megvéd:Na ez aztán az álmodozás.Bizony álomvilágban éltek!
2011. jún. 11. 23:05
 103/121 anonim ***** válasza:
24%
Megmondanád hány éves vagy?
2011. jún. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/121 anonim ***** válasza:
68%

1.Európán belülről nem fog támadás érni minket, mert senkinek nem érné még, és szándékában sem áll senkinek.

2.Európán kívülről meg szintén nem ér támadás minket, mert az akkor az Európai Uniót és a NATO-t támadná meg.(Ez amúgy az első pontra is igaz) De ilyen meg max akkor lesz ha kitör a III.Világháború ami meg nem mostanában lesz, ha lesz....


De ha te mindenáron támadásra számítasz akkor ez nálad betegség, nem lehet segíteni rajtad.

2011. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/121 anonim ***** válasza:
68%

Leegyszerűsítve aki megtámadna minket az nem csak hogy majd egész Európát támadja meg, hanem az USA-t is.

Azt az állításod meg nem tudom mire alapozod hogy nem védenének meg minket, SZÖVETSÉGESEK vagyunk szóval megvédenének.

2011. jún. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/121 Pro Patria ***** válasza:
29%

"Ti kb. olyan hülyék vagytok" - Na akkor ki is hülyézi a másikat?...

"mint azok,akik elhitték pl. 2001-ben,hogy a státusztörvény után 23 millió román jön" - Keverj csak bele minden összefüggéstelen hülyeséget, ha már a valódi témában leégtél, indíts új támadási felületet...

"Bizony álomvilágban éltek!" - Mondja ezt az, aki lopakodó bombázókat tervez megvenni...

Mellesleg Szlovákiának sincs erősebb hadserege. Romániának meg alapvetően elavult 50-60 éves haditechnikája van, hiába újítgatják, foltozgatják a régi cuccaikat.


De persze a nyílt kérdésre most sem válaszoltál. Mint egy vérbeli hablatyoló politikus.. Mindenről beszélsz, csak arról nem, amit kérdeztünk. Ebből látszik, hogy nemhogy a mi álláspontunkat nem tudod megtámadni, de még a sajátodat se megvédeni...

2011. jún. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/121 anonim ***** válasza:
54%
Jobbikos vagyok,de ennyire hülye mint te nem.Egyszer már leírtam hogy mi lenne nekünk elég.Ha ekkora szád van akkor menj el katonának.Ha meg ennyire félsz a külföldiektől vegyél otthonra pisztolyt.Te már paranoiás vagy csak nem veszed észre.Itt a többség is azt mondja hogy segghülye vagy te csak mondod a magadét.Szerintem tudod te hogy nincs igazad csak húzni akarod az agyunkat.De engem nem tudsz kiidegelni.Amúgy én is kíváncsi vagyok a korodra mert én 19 évesen nem magyarázok ennyi f@szságot.Szóval te 13 lehet kb.De agyilag úgy 5-6 éves aki otthon játszik a játékkatonáival vagy egész nap kockul.
2011. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/121 anonim ***** válasza:
80%
Végigolvastam az egészet. Te jószagú atya úr ég... Nincs itt semmi keresnivalóm!
2011. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/121 lindmayer ***** válasza:
80%

na ez az egész egy nagy vicc!!!!!!!

1 abban igazad van, hogy fejleszteni kell a hadsereget, de nem kell akkora haderő, hogy a fél európát el tudjuk foglalni. Elég az a haderő ami most van(létszámilag), de fejleszteni lehet. Meg aztán ne is fejlesszünk vadászgépeket, mert avval elkéstünk 100 évet.

2. van egy olyan dolog hogy európai unió. Na mármost ha valamelyik tagja meg akarna támadni, akkor még ha nyerne is, és a teljes országunkat lebombáznák, akkor sem nyernének, mert az unió embargók sokaságát vezetné be, és a gazdaságát a padlóra küldenék(ez nem is az ő érdekük). A nem Eu-s tag szomszédainkról meg nem is beszélve.

3. Nem tudom elképzelni, hogy Észak-Korea, Irán vagy Kína velünk foglalkozna (bár ha belekezdenénk egy akkora fejlesztésbe, mint amit te gondolsz, vajon hagyni fogják hogy befejezzük?(nem kell válaszolnod)

4. Tény hogy nálunk voltak a komcsik, mint máshol nem, de azért tényleg szánalmas milyen a magyar honvédség, de ahogy egyik kedves komentező írta Románia sem panaszkodhat az 50-60 éves technológiájával.

5. De az igaz, hogy a vízkészletünket, a termőföldjeinket, a gyárainkat(már ami van) meg kell védenünk, de a mai világban, főleg a nyugatiban nem a pisztoly az elsőszámu fegyver. Hanem a politika, gazdaság, informatika, kémkedés( ipari, katonai, hírszerzési)

Nekem csak egy kérdésem van: HÁNY ÉVES VAGY!!!

2011. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/121 A kérdező kommentje:

Asszem elszámoltam kissé a tankok számát:

Nem 1000 abrams kéne,hanem legalább 3000!!!!

És ezt azért mondom,mert az itt hzzászólók töbsége inkább arról győz meg,hogy ilyen állampolgári hozá állás mellett még az erős hadsereg is gyenge.

2011. jún. 13. 15:23
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!