Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az Irán által kapott szu35...

Az Irán által kapott szu35 gépek már bevethetőek? Lesz vajon jelentős legicsata Irán felett a napokban?mit tud az iráni légierő és légvédelem?

Figyelt kérdés

Állítólag ma este lesz az iráni támadás Izrael ellen 100 uav és 2 3 tuccat ballisztikus rakataval izraeli katonai létesítményekre .


Izrael nyilván válaszol lesz adok kapok.irani sz300 és Buk rendszerek is elég jók plusz a modernizalt f14 míg 29 se rossz kérdés van e már szu35 ?

Izraeli oldalon f16 f35 kemény ellenfél .



ápr. 12. 14:22
 51/91 anonim ***** válasza:

Rossz inputokból vonsz le rossz következtetést.

A drónokat és cirkálórakétákat már jóval Izrael határain kívül elkezdték leszedni a britek,amcsik, JORDÁNOK!!!,szaúdiak. Valami olyat olvastam, hogy za indított eszközök kevesebb mint fele érte el az izraeli határt. Úgy meg egy kicsit más a matek.

ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
Az amerikaiak 3 ballisztikus rakétát szedtek le a 120-ból. Az arrow 2 és 3 végezte a kemény munkát. Erről sok videó van, nagyon látványosak, mintha egy medúza villanna fel az égen. A Hezbollah rakétáit elintézte a vaskupola. A maradékot együtt elintézték Izraelen kívül a jordánok és az izraeli pilóták, meg brit gépek is voltak. Jemeni rakétákat is fogtak el az amerikaiak is...
ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 A kérdező kommentje:

51# miért lenne más? Minden hadsereg a lehető legtávolabb igyekszik elpusztítani a rakétákat ha pl észak korea raketazna meg japant ugyan ez lenne a tengeren kilonek a legtöbbet az USA hadihajók egy csomót meg a szárazföld fölött.


Ebből a támadásból szerintem sokmindent ki lehet majd számolni.

Mert eddig nem igazán tudtuk mire képes a legmodernebb nyugati technika kontra tömeges ballisztikus cirkáló és drón támadással szemben amit még össze is hangoltak.


Kb ennyi hogy 8 talán 10% jutt át úgy hogy a drónokat és a cirkáló rakétákat is bedobtak terhelésnek.

ápr. 14. 10:14
 54/91 anonim ***** válasza:

"51# miért lenne más? "


Te tényleg ugyanaz a tag vagy, ő sme értett alap dolgokat. :)


". Azért is jó hogy láttuk mire képes manapság egy teljesen modern teljesen felkészült rakétavédelem"


vs


egy részét nem is ők szedték le, hanem a környező országok plusz a britek és amerikaiak :D

ápr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 A kérdező kommentje:

54# egy kis részét tényleg de 90% Izrael volt.hiaba enis Irán drukker vagyok de Izrael légvédelem 3 rétegű isszonyat kemény dió talán a bolygó legjobbja ha kevesebb rakétát lőtt volna ki Irán tényleg mind lelövi Izrael .


Ezt irániak jól kalkuláltak be hogy ennyit kell kilonni hogy egyáltalán kárt tudjanak okozni egy legibazisban.

Ne feledjük végülis a megtorlás funkciót kellet betölteni az meg sikerült.szerintek direkt nem is akartak veraldozatokat

ápr. 14. 10:28
 56/91 anonim ***** válasza:
55%
Irán drukker és orosz drukker egyben. Jó sz@r életed lehet, ha neked ezek jelentig a létezés legjobb perspektíváját :D
ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
72%
Ennyit dobtak be, hogy a légibázis közelébe csapódjon. A légibázis azon része ami aszfaltozott, az szinte sértetlen. Talán melléképület sérült meg csak. A megtorlási funkció viszont teljes kapufa lett. Az arabok Izrael mellé álltak. Irán új ellenséget szerzett, és megfenyegette Jordániát is, mert segített Izraelnek. A világ rajtuk röhög. Az arabok egyik fele átkzozza Iránt, hogy a nagy ellencsapásba megöltek egy 10 éves arab lányt és ennyi, a másik fele kiröhögi. Eközben Teheránba elindult a pánik. Irán rosszabb helyzetben van, mint az elmúlt időben. Jobb lett volna ha azt mondják, hogy a tegnap elrabolt portugál hajón álltak bosszút Izrael miatt. Annak több eredménye van, mint ennek a támadásnak.
ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 A kérdező kommentje:

57# hát nem tudom megint hozzád milyen infó jutottott de téves .

Libanonban Szíriában és Irakban öröm ünnepek voltak .Irán végre 40 év után oda mert vágni Izraelnek.meg a többi arab ország csendben nézi a gázai mészárlást.



Szerintem várjuk ki a műhold felvételeket mielőtt nagyon okoskodunk USA bázist is anno szetbombaztak elég jól USA szerint az is csak "kis" sérülés volt

ápr. 14. 11:28
 59/91 anonim ***** válasza:
55%

Ünnepek VOLTAK. Tegnap éjjel, amikor indult a támadás. Azóta viszont káosz van. Főleg Jordánia miatt, akik beálltak Izrael mögé. Főleg azután, hogy az elvileg nagyon erős Iránnak arra futotta, hogy megöltek egy 10 éves beduin arab kislányt. Az iráni propaganda oldalak is önmérsékeltre szólítottak fel, hogy ne utálják ennyire egymást. Iráni "influenszerek" szerint a vesztes Jordánia volt. Mások szerint Irán elintézte, hogy a világ újra Izrael mögé álljon. Ha pedig megnézed az arab nyelvű sajtóorgánumokat, akkor ott elszabadult a pokol Irán bénázása miatt. Teherán ostrom alatt van, a benzinkutak. Mindenki úgy tankol, mintha nem lenne holnap, mert félnek, hogy tényleg nem lesz holnap.

Bár én picit szkeptikus vagyok ezzel, nincs értelme nagy bosszút állni. Irán saját magát kigolyózta, oszt meg és uralkodj lett keményen, ráadásul csak arab halott van... Ha nagyon akarnak pár katonai létesítményre rámehetnek, de többre nincs értelme. Engedni kell Iránt pácolódni az arabok gyűlöletében.

ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
Ah helyesen: Oszd meg és uralkodjǃ* Helyesírással ne foglalkozz, keveset aludtam
ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!