Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha letöltök egy tömörített...

Ha letöltök egy tömörített fájlt, az majd adócsalásnak fog számítani?

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2 perce röhögök a kérdésen :D:D:D
2014. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne aggódj, Viktor király be fogja tiltani a tömörítő programok használatát, hogy nehogy egyetlen fillér adó is elmaradjon.
2014. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan akarok válaszolni, akkor nem a hasznos/eredeti fájlméret után söprik a padlást, hanem adatforgalom után, szóval tömöríthetünk nyugodtan.


Amúgy meg röhej az egész, és még meg is magyarázzák, hogy ez miért jó nekünk!

2014. okt. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyilván úgy van ahogy mondod #4-es, csak kínomban már röhögök az egészen. Már nem tudok mit csinálni.
2014. okt. 21. 23:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk elég láma vagyok a gazdasági dolgokhoz, valószínűleg ezért nem értem, hogy miért kell ugyanazon szolgáltatásért ÁFÁ-t és még egy külön adót is fizetni? Az internet szerintem nem nemzeti "kincs", mint a rádiófrekvencia, nem is állami tulajdon, stb., szóval nekem ez magas.


Egyébként szerintem arra megy ki az egész, hogy majd elengedjék az adót azoknak a szolgáltatóknak, akik hajlandóak lesznek szűrni a tartalmat, mint pl. Kínában.

2014. okt. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A fidesz.hu, és a Viktor beszédek letöltése ingyenes lesz.
2014. okt. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fog, mert le fogod pörkölni utána az adót.
2014. okt. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó vicc, de a szolgáltató fizeti be az adót, amit majd később áthárítanak az ügyfélre áremelés formájában. Ha tényleg lesz plafon, akkor ez a gyakorlatban egy-két ezres havidíj növekedést fog jelenteni, és néhány kisebb szolgáltató inkább csődöt jelent majd, és csak a legnagyobbak maradnak meg. Ez nem szolgálja a versenyt, és persze a nagy sebességű díjcsomagok is átkerülnek a luxus kategóriába, mert nem éri meg annyit letölteni, arról nem is beszélve, hogy az ingyenes WIFI elérések is eltűnnek majd, hiszen senki nem akar fizetni mások adatforgalmáért.
2014. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!