Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Európa miért nem tér át...

Európa miért nem tér át muszlim hitre? Illetve miért nem teszi azt államvallásá?

Figyelt kérdés

Európába úgyis egyre több muzulmán hitű ember jön, egyszerűen lehetetlen lezárni néhol a határokat. Ezzel egy csomó konfliktust el lehetne kerülni, ráadásul sokkal előnyösebb lenne Európa számára. Az iszlám bankok nem kérnek kamatot, hogy csak egy példát említsek. A mai fogyatkozó népesség sem lenne probléma, olyan demográfiai mutatóink lennének mint az arab államoknak. A nők sem lennének ennyire tiszteletlenek, nem lenne ennyi hűtlenség, nem lenne dekadencia. A sária is útmutatást jeletene a mai értéktelen társadalomnak: a tolvajok kezét levágnák, utánna már nem lenne akkora a bűnözés. A nőknek meg otthon van a helyük a gyerekek mellett. És végre be lehetne tiltani ezt a hazug evolúció-elméletet és az istenkáromló őssejtkísérleteket. Végre nem érné csorba a vallásos emberek érzelmeit, ugyanis az iszlámban a blaszfémiát halállal büntetik. Szóval miért nem lehet ezt a lépést meglépni, mint annó a római birodalomban, ahol a kereszténységet államvallásá tették?! Európában az iszlámdominanciát már nem lehet elkerülni, miért nem a békés utat választják vezetőink?


Még valamit: ezt a kérdést nem provokációnak szántam és szeretnék mindenkit előre megkérni, hogy akármilyen véleményt is írtok azért kultúrált keretek között fejezzétek ki magatokat. Köszönöm.


2011. márc. 12. 14:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 A kérdező kommentje:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:19

Theroux:


"Az iszlám a történelem zsákutcája, a világ többi része nem kér belőle és nem is fogja eltűrni a további terjeszkedését. Megvannak hozzá az erőforrásaink, megvan hozzá a technikai, tudásbeli, katonai fölényünk, hogy gátat szabjunk ennek a náci jellegű ideológiának a térhódítása elé."

Már ne is haragudj, de én - már csak tiszteletből sem - nevezném náci ideológiának több mint 1 milliárd ember hitét. Amúgy meg az USA-ban is vannak kivégzések, az nem náci? Meg milyen erőforrásokról beszélsz? Azokról a pénzekről amit az olajtermelők nyugati bankokba és cégekbe fektetnek? Mi lenne ha nem? A nyugatot ez tartja életben.


"Soha nem lesztek többségben Európában. Európa ébredőben van, nem fogja tovább megtűrni az iszlámot az öreg kontinensen. Ahová betette a lábát az iszlám, ott szemétdombot csinált maga körül. Elege van belőle a nyugat-európai többségi társadalomnak is."

A termékenységi ráták nem ezt mutatják! Amúgy létszíves mutass már egy hiteles forrást, ahol konkrét és HATÁSOS intézkedést hoznak a bevándorlókkal szemben! Sárközy, Merkel és Cameron kijelentése a multikulturalizmus bukásáról annak számít? Ha jól tudom Merkel azt is mondta, hogy az iszlám Németország része. Amúgy is most az arab forradalom következtében jönnek majd egy csomóan. Most is épp kiköt egy menekültekkel teli csónak, amíg ezeket a sorokat írom.


"Amit egyedül az olajuknak köszönhetnek. Ami véges időn belül el fog fogyni. Akkor Szaúd-Arábia meg Katar ugyanolyan ocsmány koszfészek lesz, mint Szomália vagy Jemen manapság."

Nem éppen. Szaúd-Arábia egy csomó termőterületet vásárolt fel Afrikában.


"Igen, a ti hátrányotokra! :) Etetni ugyanis nem tudjátok a túlszaporodott népességeteket. A Nyugat segélyosztó kedve pedig nagyon fogyóban van az agresszív, irigy, mihaszna muzulmán világ iránt. Pont."

Szerintem Iránban normális nyugati mércének megfelelő népességszabályoz van bevezetve. És én kifejezetten az európai demográfiai adatokról beszéltem.

2011. márc. 12. 16:44
 32/87 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:21


Sejtem kire gondolsz. Nem a 33%-os vagyok.

2011. márc. 12. 16:44
 33/87 anonim ***** válasza:
100%

"Már ne is haragudj, de én - már csak tiszteletből sem - nevezném náci ideológiának több mint 1 milliárd ember hitét. "


Nem az embereket neveztem nácinak, hanem az ideológiát. Az iszlám egy totalitárius, felsőbbrendűséget hirdető, másokat meghódítani, alávetni szándékozó eszme, amely bizony náci jellegűnek nevezhető.


"Azokról a pénzekről amit az olajtermelők nyugati bankokba és cégekbe fektetnek? Mi lenne ha nem? A nyugatot ez tartja életben. "


Az olajkitermelést is nyugati cégek végzik! :))) A muzulmánoknak derogál a munka. Az olajért kapott dollárokat sem fektetik semmi értelmes dologba, hogy esetleg megalapozhatnák az olaj utáni jövőjüket. Rongyrázásra megy el az egész. Szaúd-Arábiában generációk óta nem dolgozik lényegében senki.


"A termékenységi ráták nem ezt mutatják! Amúgy létszíves mutass már egy hiteles forrást, ahol konkrét és HATÁSOS intézkedést hoznak a bevándorlókkal szemben! "


Az európai lakosság egyszerűen nem fogja azokat a politikai erőket megválasztani a jövőben, amelyek nem vetnek gátat az iszlám fundamentalizmus terjeszkedésének. Bevándorlók jöhetnek, ha elfogadják az itteni értékrendet és hajlandóak beilleszkedni és dolgozni. Aki nem, annak ajtót fogunk mutatni. Ha kell, akkor erőszakkal lesznek innen kivezetve. Akinek az iszlám kell, az maradjon otthon. Ott azt csinál, amit akar.


Változnak az idők amúgy:


"Soren Pind újonnan kinevezett integrációért felelős miniszter az „integráció” szót „asszimilációra” akarja lecserélni, ami azt jelenti, hogy a bevándorlóknak igazodniuk kell vagy azonosulniuk kell a dán értékekkel.


Soren: „Az asszimiláció alatt azt értem, hogy azoktól, akik Dániába jönnek, természetes módon elvárható hogy azért jöjjenek, hogy dánokká váljanak, nem pedig azért, hogy széttagolják Dániát.” "


Soren: „Ami a legfontosabb a számomra, hogy világos üzenetet küldjek: ha Dániába jössz, akkor azért jössz ide, hogy dánná válj, nem pedig azért, hogy bármi mássá.”


A miniszter élvezi Rasmunssen dán miniszterelnök támogatását."


[link]

2011. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 A kérdező kommentje:

"Nem az embereket neveztem nácinak, hanem az ideológiát. Az iszlám egy totalitárius, felsőbbrendűséget hirdető, másokat meghódítani, alávetni szándékozó eszme, amely bizony náci jellegűnek nevezhető."

És akkor mi van? A ti általatok oly nagy dobra vert evolúcióban is az erősebb győz, nem? Aki gyenge az elbukik, főleg egy olyan ideológia amely szerint a bevándorlóknak még csak be sem kell illeszkedniük, hisz joguk van a saját kultúrájukhoz. Mint egy depressziós, akire ki van írva, hogy ide üssetek - egy öngyilkos ideológia. Na mindegy. Nem panaszkodni akartam, hiszen ez tette lehetővé a muszlim hit kezdeti (és feltehetően jövőbeni) burjánzását a kontinensen.


"Az olajkitermelést is nyugati cégek végzik! :))) A muzulmánoknak derogál a munka. Az olajért kapott dollárokat sem fektetik semmi értelmes dologba, hogy esetleg megalapozhatnák az olaj utáni jövőjüket. Rongyrázásra megy el az egész. Szaúd-Arábiában generációk óta nem dolgozik lényegében senki."

A Saudi Aramco is? Meg az iráni Nemzeti Olajtársaság? Nagyon nem vagy ebben jól informált. Ez a két terület rendelkezik a konvencionális olajkészletek döntő többségével. Persze, hogy nem fektetik be értelmes dolgokba! Megy a nyugati bankokba és nyugati befektetésekbe! Ezért tart ott ahol az arab világ!


"Az európai lakosság egyszerűen nem fogja azokat a politikai erőket megválasztani a jövőben, amelyek nem vetnek gátat az iszlám fundamentalizmus terjeszkedésének. Bevándorlók jöhetnek, ha elfogadják az itteni értékrendet és hajlandóak beilleszkedni és dolgozni. Aki nem, annak ajtót fogunk mutatni. Ha kell, akkor erőszakkal lesznek innen kivezetve. Akinek az iszlám kell, az maradjon otthon. Ott azt csinál, amit akar."

Ezt most te mondod, vagy egész Európa nevében vagy esetleg a jobboldal nevében beszélsz? Az idősödő korosztály pedig mindent meg fog tenni, hogy még menjenek a hittestvéreim Nyugat-Európába, mert kell nekik a nyugdíj és ezért MINDIG a baloldalra és a liberálisokra fognak szavazni. És ez a példa meg édeskevés, majd egy fecske csinál nyarat? Pláne, hogy jobboldali.


Örülök azért, hogy legalább valaki érvekkel próbál vitatkozni. Ilyen is kevés van.

2011. márc. 12. 17:32
 35/87 anonim ***** válasza:
93%

Nekem van két érvem: eltúlzod a bevándorlást!

Miért is kéne nekünk muszlim hitre térni,mikor vallásszabadság van?

Na írtam érveket most pedig: HÜLYE VAGY!

így jó?

2011. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:
86%

Én, mint baloldali kikérem magamnak ezt:

"Ezt most te mondod, vagy egész Európa nevében vagy esetleg a jobboldal nevében beszélsz? Az idősödő korosztály pedig mindent meg fog tenni, hogy még menjenek a hittestvéreim Nyugat-Európába, mert kell nekik a nyugdíj és ezért MINDIG a baloldalra és a liberálisokra fognak szavazni. És ez a példa meg édeskevés, majd egy fecske csinál nyarat? Pláne, hogy jobboldali."


Leszel szíves abbahagyni a provokációt! Jelentettem a kérdésed a moderátoroknak!

2011. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy pedig a mi demográfiánk lesz a döntő."


Igen, döntő lesz.


Egy nőre jutó gyerekek száma:

Algéria 1,75

Marokkó 2,21

Tunézia 2,03

Líbia 2,96

Egyiptom 2,97

Töröko. 2,15


Ezzel szemben pl.:


Kongói Dem. Közt. 5,24

Uganda 6,69

Kenya 4,2.


A kereszténység és az ateizmus néhány évtized alatt kiszorítja Afrikából az iszlámot. Ez nem újdonság, hanem egy évtizedek óta zajló folyamat.

2011. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 anonim ***** válasza:
69%
Ha olyan k urva jó élni az iszlám országokban, akkor miért nem maradtok ott? A legfanatikusabb hívők a muszlimok. Párválasztásba beleszól a hit? Ha ez bekövetkezne engem még erőszakkal sem kényszeríthetnétek, hogy áttérjek erre az erőszakos hitre. Meg vagyok keresztelve, de tudom, hogy isten nem létezik. Ha akar, engem még jézus is lesz ophatna, akkor sem fogom elhinni azt a sok mesét, amit az egyház állít. De ugye most hogy elolvastad a válaszokat nem fogsz felrobbantani egy-két pályaudvart/vonatot meg eltéríteni néhány repülőt?
2011. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:
100%

Törökország és egyes arab országok mint pl. Szíria, Egyiptom miért nem tér át a keresztény hitre ? Az egyiptomi araboknak ott vannak a koptok, a szireknek és libanoniaknak a maroniták, a konstantinápolyi görög pátriárka pedig a törököket térítené meg. Irán is lehetne újra zoroasztriánius vallású.

Mindig a vendég köteles alkalmazkodni a vendéglátóhoz, az európai muszlimok elgondolkozhatnának a keresztény hitre való áttérésen.

Aztán sosem értettem miért nem alkalmazza Európa a viszonosság elvét : ahány keresztény templom épülhet Szaúd Arábiában, csak annyi mecset épülhetne Európában is.

2011. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:
100%

"A Saudi Aramco is? Meg az iráni Nemzeti Olajtársaság? "


Nekem most konkrétan Líbia ugrott be, na de a szaúdiak, irániak honnan szerzik a technológiát és a szakembereket? Nyugatról nemde? Anélkül nem menne ám a biznisz.

Most is lehet menni dolgozni Szaúd-Arábiába, csomó álláslehetőséget hirdetnek:

[link]


Egyébként azok is nyugati olajcégek voltak, amelyeket később egyszerűen államosítottak.


"Persze, hogy nem fektetik be értelmes dolgokba! Megy a nyugati bankokba és nyugati befektetésekbe! Ezért tart ott ahol az arab világ! "


Öngólt rúgtál. A szaúdi olajbevételek a királyi család és az ország többi hatalmasságának magánvagyonát gyarapítják, semmi mást. Mivel az olajkitermelés ugye kizárólag állami kézben van :)


Egyébként nekem nem a muzulmán vallású emberekkel van bajom (az arabok többsége szívélyes, vendégszerető ember), hanem azzal az ideológiával, amely elmaradottságban és nyomorban tartja őket. És sem Európa, nem a világ többi része fogja megengedni, hogy ez a vesztes, romboló ideológia túlsúlyra juthasson máshol is, mint a jelenlegi településterülete.

2011. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!