Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most, hogy a Románoknak is...

Most, hogy a Románoknak is sikerült megelőzni minket, minden fidesz szavazó elégedett ?

Figyelt kérdés
Már Romániában is magasabbak a bérek, mint nálunk
ápr. 30. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Fel se fogják.... nekik annyi a lényeg,hogy napról napra éljenek, és rettegnek a migánsoktól, a brüsszeltől, sorostól, gyurcsánytól, ennél tovább nem látnak
ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Egy ilyen ide-oda előzgetés zajlik 10 éve? Hogy minden második héten "megelőznek minket"?

Szerintem elcseszett dolgokat csinál a magyar kormány,de ezt a Romániát nem értem,miért kell mindig idehozni? Amikor összességében bőven Magyarország mögött van, max dinamikusabban fejlődik és néhány mutatót lehet így kiragadni ,de én nem hiszem,hogy ez bárkit is motiválni fog bármire. Eleve nem értem,miért jó az bárkinek,h Románia alá akarja helyezni Magyarországot. Ettől nem lesz kormányváltás.

Nem hasonlítgatni kell,meg kiragadott adatokkal mindenáron Magyarországot a legrosszabb helynek beállítani, hanem simán le kell váltani a magyar kormányt és ennyi.

ápr. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Most? Évek óta ez megy, hogy Románia megelőzött minket. Csak azt nem értem, hogy hogyan tud ezerszer megelőzni :)

Egyébként én munkám miatt rendszeresen járok Romániába (és nem lepukkant vidékekre), és láthatóan nem éltek/élnek jobban.

ápr. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mad Max2 ***** válasza:
22%

A fidesz birkák nema valóság talaján állnak


Ez nekik megint egy libernyák hazugság

Szerintűk már a svájciak is idemenekülnek mert itt jobb az élet.


Az idióták már csak ilyenek

Ezért is kellene minden nem idiótának elmenni szavazni...

Mert a társadalom max 20% a idióta

csak aza baj hogy sokan nem vesznek részt a társadalmi életben, nem politizálnak, igy jóváhagyják az idióták szavazatait

Ezért tartunk itt!!

ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Én azzal vagyok elégedett, hogy visszaelőztük Szlovákiát, megelőztük Görögországot és Szlovákiát 2010 óta. És jelentősen közeledtünk az EU átlaghoz.
ápr. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"minden második héten "megelőznek minket"

évekig csak az a szöveg ment, hogy egyre csökken a rés köztünk.

Azt, hogy megelőztek azt csak azóta mondják, amióta kezdenek magasabbak lenni Romániában a bérek és aki teheti átjár tankolni és bevásárolni Romániába. Határ közelében még dolgozni is járnak át.

ápr. 30. 10:20
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

6: Ez nem igaz. Minden évben többször is elmondták, hogy Románia megelőzött.

Határ mentén pedig mindenhol ez van. Járnak ide-oda az emberek, vannak előnyök, jobb dolgok mindkét oldalon. Én pl. horvát határ közelében élek. Mi is járunk oda vásárolni, és ők is járnak ide. És nem most kezdődött. 20 éve is így volt. Meg gondolom, korábban is, csak én akkor még kicsi voltam :)

ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Fidesz szavazók? Én elég sokszor hallottam már Fidesz szavazókat panaszkodni, hogy itt minden drágul, minden szar, aztán 5 perc múlva már a propagandát fújták, hogy legalább migránsok nincsenek és éljen soká Orbán Viktor.


Én meg csak néztem, hogy ezek komolyan ennyire nem értik az összefüggéseket?

ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7

Ezek szerint te máshonnan informálódsz.

ápr. 30. 13:02
 10/11 anonim ***** válasza:
9: itt is van rendszeresen minden évben ilyen kérdés :D
ápr. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!