Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Történelmi paradigmaváltás...

Történelmi paradigmaváltás szemtanúi vagyunk?

Figyelt kérdés

Mi a véleményed erről az interjúról?

Ha van 15 perced, ebben a szakaszban benne van a lényeg: 14:38-29:46


https://www.youtube.com/watch?v=0Lt_rPeUOuU&ab_channel=HitR%..


"2024-re tervezik."



2023. aug. 16. 06:40
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
És mit szeretnél ebből kihozni?
2023. aug. 16. 11:52
 22/33 A kérdező kommentje:

"Ez egy elképesztő manipulációs csapda. A csávó nem azt állítja, hogy a WHO ezt és ezt be akar vezetni, hanem azt is állítja, hogy ennek a mögöttes szándékát is ismeri."


Azt akarod ezzel mondani, hogy az is megvan, miként térdel le egy kormány ennek az önkénynek, csak ezt nem kötik az orrunkra?

2023. aug. 16. 11:55
 23/33 anonim ***** válasza:

Azt akarom ebből kihozni, hogy ennek a videónak a célja nem a tájékoztatás, hanem a befolyásolás. Pontosan ugyanolyan öncélú propaganda, és szeretném, ha ezt meglátnád benne.


Ne nekem higgy, ne higgy a WHO-nak, de ennek a faszinak se hidd el, amit mond csak azért, mert szimpatikus, amit állít.

2023. aug. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
A legkevésbé se nézem a faszit, rengetegen beszélnek erről, nem is most jutott el hozzám az információ, engem a központi téma érdekel, és arról szerencsére sokan beszélnek. Én hiszek amiben hiszek, az én világképembe tökéletesen belefér, hogy ezek nem ma született bárányok és valamire készülnek. A többit meglátjuk.
2023. aug. 16. 18:15
 25/33 anonim ***** válasza:

#8 vagyok. Bocs, hosszú lesz. Megnéztem az említett 15 percet, kicsit tovább is. Számomra nem mutatott semmi újat, de valóban vannak benne ferdítések. Nem értem, miért kell úgy beállítaniuk, mintha ez az egész választható lenne. Meg, hogy tudunk-e hatni az elitre, ha nemet mondunk.... Nemár, de tényleg!


Folyamatban van már minden.


CBDC 2022-es publikáció.


[link]


Bemutató előadás:


[link]


1. Ugyanúgy mint a CBDC, a Fit for 55, a Global Pandemic Treaty stb. is alakulgat. A GPT 3 lépésből áll, jövőre kerül teljes elfogadásra. Nincs kiskapu, arra vannak a YGL-ek, hogy ezek alól egyik országnak sincs kibúvó.


2. A WHO-nál is ugyanez a szitu, nem a WHO-nak van akkora hatalma, hogy minden ország felett átvegye a hatalmat, hanem ez is egy stabilan felépített szektor a sok közül, ahol "beépített emberek" (YGL-esek) vannak, illetve pénzbeli támogatást is bőven kap a WHO, hogy minden sinen legyen. Schwab-ék nem most döntöttek úgy hogy hirtelen, nagy fába vágják a fejszét, hanem kiépítettek egy fasza kis világot, ahol minden szektorra igennagy, szinte teljes befolyásuk van. Nem a WHO akar hatalomra törni, a WHO csak egy eszköz, semmi több. Olyan mint Orbán, vagy Putyin (akik szintén YGL-esek).


3. A harmadik súlyos hiba emberkénk szájából, hogy beszart az elit, mert összedől a gazdaság és ezért gyorsulnak fel a folyamatok. WTF?! Pont fordítva van, mesterséges válságokat idéznek elő, ezzel beletéve a társadalmat bizonyos helyzetekbe, hogy afelé haladjon minden, ahogy ők akarják. Kizárólag a pórnépnek lesz szar, az elit egyáltalán nem sínyli meg, ne vicceljünk már.


4. Mint már írtam, a következő pandémiánál vezetik be a digitális azonosító és a CBDC-t. Kezdetben a védettségi szerepét veszi át az ID, de összekapcsolják a CBDC-vel. A munkahelyek fokozatos megszűnésével egyetemben meg bevezetik az univerzális alapjövedelmet. Ez a maszlag, hogy mert a fiatalokat el kell gondolkodtatni a digitális pénz meg mittudomén, felesleges. Nem lesz választásuk, senkinek sem lesz. Illetve lesz, csak nem jó kimenetelű. Nem oltatod be magad a következő pandémiánál -> nem lesz digitális azonosítód -> nem lesz pénzed -> nem lesz jogosultságod semmihez és meg is halsz, mert komolyabb pandémia lesz, mint a covid volt. A WEF is lehozta kör diagramban, hogy milyen jogosultságokhoz kötik majd. Ilyen például az egészségügyi ellátás. Tehát ha picivel tovább akarsz élni, mint a következő pandémia, akkor azt kell tenned, amit ők akarnak, hogy tegyél. Belekényszerítenek, sarokba szorítanak.


5. Brüsszelezés. Ne menjünk már át Fideszes kamudumába...


Amúgy meg ne szépítsük, nemzetközi konferenciákon dumálnak arról, hogy népírtás lesz, nem kell beléjük egy csepp jóindulatot sem látni, nem fogják a két szép szemünkért meggondolni magukat semmiben. Amit általában elfelejt az ember az az, hogy azért lehet tudni ezekről a dolgokról, mert nem titkolják, akarják, hogy az emberek tudjanak és beszéljenek róla, tudják kik ők és mire képesek. Ezért is álltak ki 2020-ban ország-világ elé. Ez már a végjáték és a vihar előtti csend.


És mégegy dolog, amit elcsíptem tőled, nem, a covid nem próba volt. A H1N1 volt a próba, Marc Van Ranst Chatham House-i előadását ajánlom megnézni ezügyben. A covid már éles helyzet volt.

2023. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

25, örülök hogy megszólaltál!


"Nincs kiskapu, arra vannak a YGL-ek, hogy ezek alól egyik országnak sincs kibúvó."


Rendben van!


"Nem a WHO akar hatalomra törni, a WHO csak egy eszköz, semmi több."


Ez is rendben van!


"Pont fordítva van, mesterséges válságokat idéznek elő, ezzel beletéve a társadalmat bizonyos helyzetekbe, hogy afelé haladjon minden, ahogy ők akarják."


Ez is rendben van!


"Kezdetben a védettségi szerepét veszi át az ID, de összekapcsolják a CBDC-vel."


ID2020, CBDC is régi terv. Miről is beszélünk?


"Nem lesz választásuk, senkinek sem lesz."


Egy gondom van ezzel a videóval, hogy feltünteti hogy van választási lehetőségünk, holott mindenki nyakig benne van. Most se alaptalanul főzik meg lassan a békát, de mi csak nyaljuk a fagylaltot, a mézes madzag elfogyott!


"Brüsszelezés. Ne menjünk már át Fideszes kamudumába."


A magyar politikát meg aztán végképp nem akarom belekeverni, elvégre itt is megtörténtek a lezárások, a vakcinázások, az elégtelen egészségügyi intézkedések, ismerősömnek a családja veszett oda egy hónap alatt (kórházba kerültek), stb.


"Amit általában elfelejt az ember az az, hogy azért lehet tudni ezekről a dolgokról, mert nem titkolják, akarják, hogy az emberek tudjanak és beszéljenek róla, tudják kik ők és mire képesek."


Hát szerinted miért? (költői kérdés)


"Ezért is álltak ki 2020-ban ország-világ elé. Ez már a végjáték és a vihar előtti csend."


A 20-as évek menetrendje szerint ez a pandémia volt a "teszt", a beetetési időszak, természetesen élesben ment, ebben igazad van. Én úgy tudom hogy előbb kezdték volna, de legkésőbb 2020-ig! Én elképedek hogy mindenki azt hiszi, visszakapta az életét! Ugye nem csak én érzem, hogy valami NAGYON-NAGYON megváltozott! 👻 ☠️ 👻


https://www.youtube.com/watch?v=q08kDgsquOc&ab_channel=KissV..

2023. aug. 16. 19:14
 27/33 A kérdező kommentje:

Hát igen, valakinek a szeme se áll jól! 🤔😃

Azzal azért vitatkoznék, sok ember még 2023-ban se hajlandó tudomásul venni a legalapvetőbb állítást (még ha nem is kristálytiszta), hogy valami NAGYON félrecsúszott!

2023. aug. 16. 19:21
 28/33 A kérdező kommentje:
Gondolom amikor Matolcsy "beragadt országokról" beszélt, nem feltétlenül ránk gondolt! 😃 (Ez azért mindent elmond!)
2023. aug. 16. 19:25
 29/33 anonim ***** válasza:

"ID2020, CBDC is régi terv. Miről is beszélünk?"


A bevezetés fokozatossága a lényeg, ezen múlik az ellenállás mértéke. Erre épül minden.


"Egy gondom van ezzel a videóval, hogy feltünteti hogy van választási lehetőségünk, holott mindenki nyakig benne van."


Pontosan. Ha valamivel nincs tisztában, akkor ne szólaljon meg róla. Így csak félrevezet vele másokat. Eközben a külföldi média egy idő óta már szép számban lehoz olyan dolgokat is, ami már jóval meredekebb téma az alapoknál. A magyar média meg még mindig viszonylag finoman adagol, bár ez alól is van kivétel.


Ez a cikk pl. egész jól összefoglalja, lényegében elég csak Harari-t idéznie:


[link]


"A magyar politikát meg aztán végképp nem akarom belekeverni"


Akarva-akaratlanul, de igenis bele kell, mint minden ország kormányát, vezetőjét. Orbán is YGL-es, Schwab embere. Nem véletlenül alakultak úgy a dolgok, ahogy. Nem véletlenül épült 600 stadion a kórházak és az egészségügyi rendszer rendbehozása helyett. Emberünk meg ezekszerint nincs tisztában azzal, hogy Brüsszel is csak egy béna kifogás, bűnbak.


"Én elképedek hogy mindenki azt hiszi, visszakapta az életét!"


Hát figyelj, aki még nem hallott erről az egészről, annak őszintén szólva, lehet jobb is így. Azért elég durva dolgok ezek, ha belegondolsz, nem biztos, hogy el tudná viselni mindenki ép ésszel. Akinek viszont lenne lehetősége tájékozódni, de nem él vele, inkább mindenre rámondja, hogy konteó, azt nem tudom megérteni én sem.

2023. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

"A bevezetés fokozatossága a lényeg, ezen múlik az ellenállás mértéke. Erre épül minden."


Ezt se látják, a többség az alaptémával se foglalkozik, helyette majmozik, gúnyol, riheg-röhög, Istent játszik, ő a halhatatlanság mintapéldánya, amíg... Mert én hiszem azt, hogy amikor beüt a ménkű, igen nagy fejveszettség alakulhat ki, de ahogy mondani szokták, eső után köpönyeg.

Nyilván a hatásnak erősnek kell lennie, kb. mintha a WTC alatt állnál becsapódáskor, mert ugye a félelem mértéke határozza meg a pánikot és hogy mennyire rohannak majd a "gyógyszerért". A megoldás sokféle lehet, kérdés az, hogy az emberek érdekeit szolgálja -é?


"Eközben a külföldi média egy idő óta már szép számban lehoz olyan dolgokat is, ami már jóval meredekebb téma az alapoknál. A magyar média meg még mindig viszonylag finoman adagol, bár ez alól is van kivétel."


Magyar média, ahogy a Halálos fegyverben mondták: gyenge, harmatgyenge!

Külföldi média? Na az már valami! Gondoltam ez valami kezdőlökést adhat, még ha nem is teljesen tiszta. Akkor én valami extrém sportoló lehetek belül, mert mindig feljebb rakom a lécet, hátha valami meg tudja ugrani és még élvezem is! 💪😉


A nép nevében is köszönjük a cikket! 🙏


"Akarva-akaratlanul, de igenis bele kell, mint minden ország kormányát, vezetőjét."


Azért írtam, hogy nem akarom belekeverni, hogy ne tűnjek már 🔴🟢🟠 pártinak, holott a tények tökéletesen bizonyították, mi történt meg és mi nem, akárcsak személyes tragédiákon keresztül is.


"Nem véletlenül épült 600 stadion a kórházak és az egészségügyi rendszer rendbehozása helyett."


Miért? Meccseket akarnak rendezni? ⚽ 🏃🏻 🏃‍♀️ 🏃🏿‍♂️ 🏃🏻‍♀️ 🐒 🐈 🦮 🐐 🐂 🐖 🐍


"Azért elég durva dolgok ezek, ha belegondolsz, nem biztos, hogy el tudná viselni mindenki ép ésszel."


Hát nekem is volt olyan, hogy tennem kellett egy pár kört a friss levegőn, szóval meg tudom érteni. Mondjuk én úgy vagyok vele, hogy teher alatt nő a pálma🌴🤦🏿, szóval önmagam értékét bizonyos szempontból abban mérem, hogy mennyit bírok!


"Akinek viszont lenne lehetősége tájékozódni, de nem él vele, inkább mindenre rámondja, hogy konteó, azt nem tudom megérteni én sem."


Erre született a vicc, hogy mi a különbség a konteó és a valóság között?

- Pár hónap.


https://www.youtube.com/watch?v=q08kDgsquOc&ab_channel=KissV..

2023. aug. 18. 11:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!