Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A férjem teljesen egyedűl...

A férjem teljesen egyedűl rámbízta az ágy vásárlást. De nagyon mellé fogtam félek, hogy piszkálni fog? Mit csináljak? Tippek?

Figyelt kérdés
Vettem egy franciaágyat rs szemét bútoráruházban amit erősített bonell rúgósnak hirdettek.Az ágyon a matrac kb 10- 11 cm vastag .1 hete használjuk,de nyom a rugó.Kérdeztem a gyártót azt mondták 9 cm magas a rugó. Akkor 1-2 cm szivacson alszuk és a többi rugó és nagyon nyomja a csípőcsontom a rugó pedig egyhetes.Erről semmilyen információt nem adtak bútorboltban.Engem bánt a dolog mert majdnem 100 000 ft volt .
2015. ápr. 8. 19:12
1 2 3
 1/22 Hosszú F. Kelemen válasza:
22%
A férjed a hibás. Nőre max. liszt, cukor vásárlást bízunk.
2015. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%

Vegyél rá ilyet:


[link]

2015. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
ezért kell vásásrlás elött kipróbálni az ágyat (ráfeküdni a boltban)
2015. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
37%
beszéld meg a boltban, mondd azt, hogy nem fér el!(csövek, falkiugró stb.. valószínű visszaveszik
2015. ápr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
27%
Nők! Nők! Nők! Egy hete használják. Csak egy NŐ mondhat olyant, hogy visszaveszik.
2015. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ráfeküdtem ,de kemény szivacs van rajta és kb 10 -15 perc után érezhető .És az üzletben csak párpercig feküdtem rajta.
2015. ápr. 8. 19:20
 7/22 anonim válasza:
63%

próbáljátok visszavinni, és kicseréltetni egy másfajtára.

én is sajnos az ágyunkat rosszul választottam. kényelmes, de a huzattal nagyon mellényúltam. nagyon kellemetlen az anyaga, minden szagot magába zár, lepedőn keresztül is. a mintája borzalmas, de "szerencsére" 2 hónap után már elkopott a fele.

szóval átérzem a helyzeted. ha nem sikerül visszavetetni, akkor próbáljátok meg eladni interneten. 100at biztos nem kaptok érte, de ha szerencsétek van 60-80at igen.

de akkor ne aludjatok addig rajta, hogy újként tudd hirdetni

2015. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem veszik vissza mondták az üzletben is.Egy fedőmatrac segítene rajta?
2015. ápr. 8. 19:23
 9/22 anonim ***** válasza:
55%
Fenyegesd meg őket, hogy a fogyasztóvédelmi felügyelethez fordulsz, mert az ágy nyilvánvalóan nem felel meg egy ággyal szemben támasztott követelményeknek.
2015. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szeritem sózd rá valakire. Add el. Bukni fogsz az áron nyilván, de legyen ez tanulság.

Legközelebb csak olyan helyen vegyél, ahol vissza is veszik. Az Ikeában 2 hónapig lehet visszavinni, ha mégsem lenne elég kényelmes.

Rugósat pedig soha ne vegyél! Lejárt lemez. Csak a rugómentes jó, az nem nyom, nem nyikorog.

2015. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!