Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jó fajta francia ágyat tudnàto...

Jó fajta francia ágyat tudnàtok ajánlani? Találtam ami tetszik de az majd 500e

Figyelt kérdés
Ettől valamivel olcsóbbat keresünk de azért jót. Ár èrték arányban.
jan. 24. 16:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%

[link]

Én innen már hármat is vettem. Stabil, szép, szétszerelhető, van sima és ágyneműtartós is, és olyan matracot veszel rá amilyet akarsz. Ezerszer értelmesebb, mint a kész franciaágyak.

jan. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem matracosat szeretnék, anyumèknàl olyanon aludtam èvekig de nekem borzalmas volt, kényelmetlen meg nyikorgós😃
jan. 24. 17:14
 3/20 anonim ***** válasza:
Olyan, amilyen matracot veszel bele. Az enyém pl se nem kényelmetlen, se nem nyikorgós.
jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Olyat szeretnék aminél nem kell külön bajlódni a matraccal. Meg ahogy làtom azok àrban is jobbak.

Ahogy írtam nincs közel 500 ezrem rá.

jan. 24. 17:18
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
És nincs bekötve a Google hozzád, vagy mi a baj...?
jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kipróbált javaslatok èrdekelnek, képek alapján nem könnyű dönteni.
jan. 24. 17:25
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Dehát láthatóan nem érdekelnek.
jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Olyat keresek ami egyben van! Gondolom nem mindenki külön matracon alszik … van aki franciaàgyon van aki heverő vagy kanapén stb így tehát biztos lehetnek ilyen tapasztalatok is amilyet én keresek.
jan. 24. 17:36
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

#2 Ha megfelelő ágykeretet és ágyrácsot választasz akkor nem nyikorog és nem recseg. A régi ágyak ha már nem jó a rögzítésük, akkor nyikorognak. A kényelmet a megfelelő ágyrács és matrac adja.

De persze a kész ágyak is jók, nekem is olyan van. Csak az én hátamnak kell a kemény felület, ezért jó nekem még 30 év után is ugyanaz az egyszerű kárpitozott franciaágy egy 5cm vastag memóriahabos fekvőbetéttel. de a gyerekeimnek sima ágykeretet vettünk és bele a nekik megfelelő matraccal.

jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

9 Nem arra kapok választ ami kérdés volt. Ahogy írod Te is, neked a kemény felület vált be nemtudom miért erőlteti bárki a matracos vonalat , mikor abszolút nem vált be nekem. És ami nyikorgott és kényelmetlen volt , kicsit sem volt régi ágy egy Ikeas pár éves darab volt és nem is a legolcsóbb onnan.

Akkor nyilván nem volt beleszólásom mert szüleim vették, de magamnak már kizárólag olyat vennèk ami egyben van franciaágy.

jan. 25. 04:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!