Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek érdemes megrendeln...

Szerintetek érdemes megrendelni ezt a kanapét?

Figyelt kérdés

[link]


Alapvetően a puhább kanapét preferáljuk, a linkelt kanapé pedig hullámrugós, félkemény.

Szerintetek mindennapos használatra, alkalmanként alvásra is kényelmes volna?


jan. 24. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem is átlátszó ez a reklám.
jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A gond ott van hogy ha nem tudod kipróbálni akkor nem tudod hogy tényleg puha-e.

Én így jártam, kép alapján rendeltem kanapét. Két változata volt, a puhább ülőrészest kértem.

A valóságban aztá kellemetlen rajta ülni, nem puha hanem kemény. Nem tudom milyen lehet a keményebb változat.

Szép, könnyen nyitható, minden remek, csak nem jó rajra ülni. Szerencsére nem a nappaliba hanem a pincébe kellett a vendégszobába és csak akkor használjuk ha valaki ott akar tévézni.

Tetszik a kanapé, de még kellene próbálnod valahol meg is nézni a cég termékeit élőben!

jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy webáruház, ezért nincs lehetőség kipróbálni. Elállni nyílván lehet, de költözés előtt állunk és utána hetekig kanapé nélkül maradni kényelmetlen volna.

Viszont árban és képek alapján stílusban ez volna a legideálisabb, amióta kanapé után kutatunk.

jan. 24. 12:53
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Most komolyan vannak olyan emberek akik képről vesznek kanapét???

...

Előszőr is a színeket élőben kell kiválasztani! Azért mert különböző típusú, márkájú készülékeken eltérő lesz a színe.

Az anyag minőségét képen nem látod!

A kényelmes-e az adott embernek nagyon relatív, azaz mindenkinek más a kényelmes.

A puhaságot sem lehet monitor előtt kiválasztani!


Van az az árkategória ami már mindenkinek kényelmes, mint a saját kanapém, de az nagyon nem ez az árkategória!


Az ilyen olcsó kanapékkal az a gond, ha még komfortos is elsőre, 1-2 év alatt tönkre megy a rugózata, megsüllyed a szivacs, a legolcsóbb kategóriás szövet pedig kikopik, málik stb. Sokan állítják majd nincs igazam, de azok nem akarják észre venni a kanapéjuk pusztulását.

Normális minőségben, extrák függvényében egy ekkora kanapé kb a duplájába kerül.

Végülis azt kell eldönteni hány évre akarsz bútort venni.

jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vennék így kanapét. Mondom ezt úgy, hogy mi is egy évig kerestük a tökéletest és ebben is van megalkuvás (alvásra baromi kényelmetlen).

Dehát max... rendeld meg, ha felvállalod a rizikót, hátha bejön. Ha nagyon nem, akkor meg visszakülditek.

jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csakis kép alapján én se vennék bútort, élőben is meg kell nézni és kipróbálni!

Anno 12-15 éve én is láttam bútoráruház szórólapján egy kanapét - valódi bőr, kinézete alapján jó kemény strapának tűnt, és iszonyú drága is volt, aztán élőben kipróbálva olyan puha volt, mint ha az egész csak vattával lett volna kitömve!

jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!