Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vennétek régi felújított...

Vennétek régi felújított bútorokat? Esetleg paraszt bútorokat?

Figyelt kérdés

#bútor #felújítás #Parasztbútor
jan. 18. 20:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Asztalos vagyok, én konkrétan felújítani és eladni szoktam, igazából csak a hobbim, de még nem volt olyan ami rajtam maradt volna. Illetve igen, a nagy kétajtós gardróbszekrények, az nem kell senkinek manapság, még az ónémet művészi darabokat is kínszenvedés eladni..

De a kredenceket, fésülködő tükröket, éjjeli szekrényeket, hokedlit, konyhaasztalt, lócát, ezeket mindig elviszik pikk pakk

jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Ezzel most sikerült megbíztatni ,hogy megpróbáljam.

jan. 19. 06:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja meg a dohányzó asztalok, azt főleg egy balatonfelvidéki lakberendező ismerősön keresztül adtam el sokat, de azokat ő is árazta be tőlem függetlenül, és bevallom én nem tudtam volna annyiért eladni mint ő.
jan. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Próbálok keresni a munkám mellé egy kis kiegészítést amit élvezek is csinálni és ez jutott eszembe valamelyik nap.

Még egyszer köszi!

jan. 19. 08:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha megtanulod szépen és igényesen megcsinálni, költséghatékonyan, akkor el is lehet adni.
jan. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem otthon csak régi - valódi fából készült - bútoraim vannak. Nem fűrészporból préselt látvány-bóvli. A cégnél ahol dolgozom, 10-15 évente ezeket az ipari hulladékból készített bútorokat le kell cserélni, mert javíthatatlanná válnak. Otthon van olyan bútorom, ami már több mint száz éves, és még százig jó lesz. Az ülőgarnitúra például már kétszer volt áthúzva az elmúlt 25 évben, és a kárpitos mindig kérlel, hogy ha el akarom netán adni, neki szóljak először. Mert kiváló minőségű bútornak tartja.
jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igazából ha száraz helyen van, a laminált bútorlapnak srm lesz semmi baja 100év mulva se, vasalat része meg mindig javítható/cserélhető..,

De nyilván más az, ha fábol van valami, de azért nem kell leszólni a forgácslapot csak azért mert az forgácslap.

jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Anyukámnak van 40éves szekrénysora és hozzá illő asztala furnérozott forgácslapból, most kérdeztem meg tőle, 79ben vette, nincs semmi baja, töléletesen jó butorok a mai napig, csakhát nem divatosak. De attól, hogy forgácslap, még semmi probléma nincs velük.
jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1es vagyok

Hobbi bútorfestők facebook csoportot tudom ajánlani, inspirációhoz is, meg vevőszerzésre is.

jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ránézek. Köszi!
jan. 19. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!