Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol érdemes könyveket tárolni?

Hol érdemes könyveket tárolni?

Figyelt kérdés

Szekrénybe tartom,azt olvastam lehet penészes ettől,de ha meg kinn polcon lenne porosodhat,az se jó könyveknek.

Melyik a jobb megoldás?


jan. 14. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Rettentő nagy porfogók, ha van rá módod tartsd vitrines szekrényben. Már ha igényled a látványukat. Ha nem akkor nem kell vitrin, csak sima szekrény ajtóval. Nekem nem penészednek.
jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Polc,könyvespolc?
jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
8 éve szekrényben tartom a nagyrészét, semmi bajuk. Ha nem nedves/vizes a közeg, mitől penészedne?
jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sima szekrénybe tartom,és Én se látok hibát bennük,de azt olvastam valahol szekrénybe penészes lehet.

Nincs sok könyvem,de pár van amit ajándékba kaptam,azokra vigyáznék amennyire lehet.

jan. 14. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

A vitrin a 60-as években volt divat, borzalmas látvány.

Annyira nem porosodik a polcon, ha rendesen van takarítva a lakásban. Nálunk a tíz éve kirakott könyveken is alig van por.

jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Dobozban.
jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Csak akkor penészedhet, ha túlságosan nagy a pára a lakásban, amúgy nem penészedik.
jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!