Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Földön alvásról, vélemény?

Földön alvásról, vélemény?

Figyelt kérdés

Én egy nagyon vastag matracon alszok mert jobban szeretek a földön aludni.

De sokan hulyenek neznek ezmiatt.

Van agykeretem is szoval nem azert alszok igy mert nem tudom megengedni.

Van aki ugyanigy alszik?



2021. szept. 5. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem, nekem kellemes, hogy le tudok ülni az ágy szélére.

A földön amúgy könnyen berohadhat a matrac ezért sem egészséges.

2021. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
osztom az első véleményét túl alacsony és nem szellőzik, ha te szereted akkor aludj ott.
2021. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha valaki ugy el, hogy berohad a matraca, akkor az agykerettel egyutt is berohad.

Az igaz, hogy az agykeretes agyon ucsorogni kenyelmesebb (oregeknek) ... de amikor meg fiatal voltam, evekig en is agykeret nelkul, a foldon hasznaltam az agybetetemet es tokeletesen megfelelt :)

2021. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
A padló hőfokától függően rohadhat be a matrac alja, hasonlóan, mint amikor a fal penészedik be. A száraz, jól szellőző, szigetelt helyiségekben a földön lévő matracnak se lesz baja, de attól még igazat írtak fentebb.
2021. szept. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így alszom, szeretem, nagyon kényelmes.
2021. szept. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem aludnék így, vagy akkor minden nap fel kellene mosni, mert porközelben lenne a fejem, lecsúszik a takaró a földre, koszos lesz. Így is heti kétszer porszívózok, pont elég.
2021. szept. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Hacsak nem egy japán enteriőrt alakít ki az ember, amibe ez belepasszol, kifejezetten putris benyomást kelt. Különösen, ha még beágyazva sincs.

Nem is értem, hogy ez kinek jó, amikor csak hátrányai vannak?

2021. szept. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Mi is évekig aludtunk így a párommal. Imádtam.

Az viszont tényleg fontos, hány éves vagy, illetve ha vendégeid lesznek, ők mennyi idősek. Fiataloknál simán el tudom képzelni a matrac mellett néhány vastagabb párna a földön, és kész. Viszont idősebbeknek kell a magasabb ülőhely.

2021. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Porallergiával és/vagy koszos, hideg padlón nem jó ötlet, egyébként bulis, én is aludtam így évekig.
2021. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!