Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi baja ennek a paprika...

Mi baja ennek a paprika levelének?

Figyelt kérdés
[link]

máj. 10. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Atkához is hasonlít, de szerintem tápanyagprobléma. Vagy túltápoztad, vagy egyáltalán nem tápoztad.

A körülményekről semmit nem írtál, tehát abból nem tudok semmit leszűrni, hogy mit ronthattál el.

Miért vannak ezek még lakásban? Már egy hónapja kint lenne a helyük, legalább cserepestől.

máj. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg a verondan vannak. Cserépben. Ha kiültetem a napra akkor nem ég el? Nem kell szoktatni? Megvettem a pannybe es beletettem cserépbe.
máj. 12. 11:35
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Megvizsgaltam, nem tetü.

máj. 12. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Tetűt nem is írt senki. De atka elképzelhető. Ha az enyéim lennének, a biztonság kedvéért lepermetezném, viszont biztosra nem mondom, hogy ez alapján vegyél atkaölőt.

Tippem szerint lehet az a fő baj, hogy a cserépbe valami alkalmatlan földet tettél.

Mikor megvetted, egyből kintre kellett volna.

Nyilván szoktatni kell vagy 3 napig a naphoz. Amikor valamin keresztül éri a fény. Ilyen lehet egy fa/bokor, aminek a ritkás levelein keresztül kap napot, vagy egy raschelháló kifeszítve, vagy nagy lyukú műanyag rekesz.

Az enyéim április első fele óta vannak kint. Pár nap fagyveszélyes idő volt, mikor visszajöttek, de aztán megint mentek ki, és május elseje táján ki lettek ültetve.

máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Atkanak nincs nyoma, ez a föld lesz. De olyan felszerelesem nincs hogy a földet is teszteljem
máj. 12. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!