Kezdőoldal » Otthon » Kert » Láncfűrész lánc!? Melyik a...

Láncfűrész lánc!? Melyik a legjobb, tartósabb?

Figyelt kérdés

Tudtok mondani erős láncokat a fűrészekhez? Próbáltam már mindhármat, stihl, oregon, husqvarna, nem sok különbséggel. Próbáltuk már kiedzeni, elszakadt (eltört) mert kikeményedett... Valami olyan kéne ami ha követ is kapok ne csorbuljon meg azonnal, idegesítő mindig küszködni a kifenésével!

A Stihl rd3 nem annyira jó, hallásból tudom. Letördelnek a kemányfém betétek róla, lassan is vág...

A Stihl rdr méregdrága és szorul a fában, direkt úgy csinálják, hogy normál használatra ne lehessen használni.

Esetleg a fakitermelésben használt Harvester láncok jöhetnének szóba, de abból is valami nagyon profi akkormár..



2020. ápr. 30. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

"szorul a fában"

Az erdészetben talán követ aprítanak vele ?

2020. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na te se vágtál még soha fát..
2020. ápr. 30. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
024-től a 661-ig bezárólag használok láncfűrészeket de ekkora ökörséget amit te ide leírtál még életemben nem hallottam. Stihl láncok nem jók? Ne vágj követ vele.Keménylapkák letörnek? HA CSAK KÖVET VÁGSZ AKKOR TUTI.Aztán milyen gép fogja neked tekerni azt a harvester láncot? Kínai?
2020. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

inkább mondj egy jobb láncot ami nem csorbul meg azonnal ha követ kapok vele. (Ez volt a kérdés!?)

Gondolkodom egy RDR-ben, ez tuti bírja, csak valahogy meg kéne oldani hogy ne szoruljon a fában:

https://www.youtube.com/watch?v=4YpVuGEmIdo

2020. ápr. 30. 23:47
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Te miket vágsz a láncokkal?
2020. máj. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, aki hülye az képtelen megérteni, hogy mikor kihúzatják az erdőből a fát elég sok sár és kavics kerül bele...
2020. máj. 1. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg az a hülye, aki a prémium márkák termékeinél keres jobbat.
2020. máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!