Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Jól érzékelem hogy nagyon...

Jól érzékelem hogy nagyon pang az ingatlanpiac, alig van vevő?

Figyelt kérdés
ápr. 30. 17:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Nem, legfeljebb egyes helyeken
ápr. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%

A jó helyen lévő, megfelelő ár-érték arányban meghirdetett lakásokra, házakra szerintem van kereslet.

Én februárban egy hónap alatt adtam el megyeszékhelyen a lakásom és még ugyanabb a hónapban sikerült vennem egy házat, beleforgatva a lakás árát.


Amikor nézelődtünk a házvásárlás előtt, illetve amikor mi árultuk a lakásunkat, egyáltalán nem volt pangás.


Fontos a jó elhelyezkedés, tisztaság, rend, jó fotók és alaprajz, megfelelő ár-érték arány és személyes tapasztalatom szerint a részben vagy teljesen felújítottak jobban mennek, mert lutri kiszámolni a mai világban, mennyibe fog kerülni utólag a felújítás.

ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2: És az ingatlan.com-on adtad el?
ápr. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én 3 nap alatt adtam el a panelom. 344an hívtak kb. 45 millióért nem is alkudtak. Szerintem ez nem pangás.
ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Igen, az ingatlan.com-on. (2-esnek írtam)
ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ny mon, pangás van. Ha nincs jo áron hirdetve , vannak lakások amiket már közel egy éve latok folyamatosan hirdetve .
ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%
4: Az érdekes, mert ügyvéd se nagyon ad időpontot olyan hamar. Csak a szerződés átbeszélése több, mint 3 nap.
ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
7-es: gondolom, a meghirdetés és a megegyezés közti idöröl van szó, sok ügyvéd hamarébb elérhetö, a legtöbb esetben nem kell a szerzödésröl sokat beszélni, ha tiszta az ügy, nincsenek komplikációk.
máj. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

"4: Az érdekes, mert ügyvéd se nagyon ad időpontot olyan hamar. "


De igen. Hétfőn raktam fel a hirdetést, szerdán már aláírtuk a foglalót, 1 hét múlva utalták a vételárat.

máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Pangani nem pang, de az árak hihetetlenül nyomottak...


Újpestről tudok nyilatkozni a környező utcákból a praktikertől 3 km-es körzetben levő eladott lakásokról.


90 nm 4 lakásos társasházi földszintes utcafronti közepes állapotú főút mellett 70 M re hirdették 16 hónap alatt ment el.


28 nm 12 lakásos felújítandó földszints körudvaros utcára néző társasházi lakás 24 M re hirdettés 18 m ért ment el 6 hónap alatt.


35 nm 8 lakásos felújítandó földszints körudvaros utcára néző társasházi lakás 20 M re hirdették 17 m ért ment el 10 hónap alatt.



52 nm 12 lakásos jó állapotú két emeletes hátsó udvaros utcára néző első emeleti társasházi lakás 50 Millióra hirdették 42 M-ért ment el 9 hónap alatt.

máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!