Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Jelenleg a VII.kerületi...

Jelenleg a VII.kerületi Murányi utca milyen környék lakhatás szempontjából?

Figyelt kérdés

Mennyire gázos ez a környék? Sokan lehúzták hogy veszélyes a környék, igaz ez?

Kinéztem az utcában egy jó lakást


ápr. 20. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem közepes. Nem szívesen laknék ott. Nagyon vegyes.
ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vegyes. A Keleti közelsége miatt valószínűleg mindig is szlömmös lesz (=utcai élet kontrasztban áll az ottani tulajdonosi kör társadalmi státuszával, és lelakják az utcát). Akinek viszont értékes az ottani infrastruktúra, szívesen választ ottani lakást és átlép mindent (fizikailag és érzelmileg is), ami az utcán nem odaillő van.
ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Thökölyn lakok, néha szoktam arra sétálni. A Keleti közelsége miatt nyilván vannak furcsa alakok, meg nem a legnagyobb a tisztaság. De szerintem kibírható. Volt már hogy éjjel sétáltam a Keletitől fiatal nőként, és semmi nem történt. Még azt lehet érdemes kideríteni, hogy milyenek a szomszédok.
ápr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Turi nem laknék ott.
ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tuti
ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!