Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kérhet több pénzt az ügyvéd,...

Kérhet több pénzt az ügyvéd, mint amiben megegyeztünk?

Figyelt kérdés

Haszonélvezet alapítása és ingatlan ajándékozás két kiskorú gyermek részére.

Most fogunk menni harmadjára. Ma felhívott, hogy mennyit beszéltünk meg, én mondtam az összeget és hogy fel is írta a jegyzeteihez. Erre közölte, hogy nem normális, hogy ennyiért vállalta. Kérdeztem tőle, hogy mi a gond, erre azt mondta, hogy sokkal többet szokott kérni.

Már nem kevés pénzt adtunk.

Ezek után már szívem szerint nem is mennénk vissza.


jan. 22. 17:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%

"google maps on meg mindenhol lepontozni, kirakni facebook ra"


Aztán a kérdezö nyákán lesz egy hitelrontási per, sokszázezer FT-os büntetéssel plusz perköltséggel

jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%

#11-es, te ügyvéd vagy?

Nem láttál még rossz értékelést? :DDDDDDDDDDDDDDD

jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

10-es írta a leghasznosabb választ.

Meg kell mondani neki, hogy nem ebben állapodtatok meg, hanem X Ft-ban. Ti ennyit fogtok neki fizetni, ha nem tetszik, pereljen be titeket és bizonyítsa be, hogy annak idején nem X, hanem Y Ft-ot mondott.

10-es nagyon helyesen mondta, hogy a bizonyítási teher azon van, aki felperes. Tudja bizonyítani, hogy Y Ft-ot mondott? Az, hogy általában mennyit szokott kérni (vagy szoktak mások) az nem mérvadó. Leírva semmi nincs, bizonyítani semmit se lehet, a bíróság elküldené a fenébe az ügyvédet, aki ezt előre tudja és nem is perelne.

jan. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elindult az ügy gondolom akkor mondta az összeget. Esetleg több teendő adódott az ügymenet kapcsán mint amit előre feltételeztetek? Irod,hogy többször voltatok Nála. Ezt az egy verziót tudom elképzelni arra,hogy a megállapodott ártól magasabb összeget kér.
jan. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Végül nem kért többet, köszönöm szépen a válaszokat
jan. 23. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!