Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Manapság egy átlagos ember...

Manapság egy átlagos ember hogy tud egy házat/lakást venni akár vidéken is HITEL nélkül?

Figyelt kérdés

Egy átlagos munka mellett átlag fizetéssel, tegyük fel jelenleg albérletben vagy szülőknék lakik. Hogy tud összegyüjteni annyi pénzt, hogy egy olcsóbb házat vegyen? Vidéken is nézegettem és 20-30 millió minimum. Ennyit lehetetlen összespórolni.

Azt nem értem hogy ezt hogy tudják megvenni az emberek kölcsön és hitel nélkül



jan. 10. 15:56
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
100%
Az inflációt nem kalkuláltad bele. Ha most fizetek vissza 13 millát 5 év alatt, az sokkal jobban fáj.
jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim válasza:
100%

Nekem sikerült házat vennem 2019-ben Kom.Eszt. megyében 32 millióért hitel nélkül.

Azóta ráköltöttem még 30-at szintén hitel nélkül.

Egyéni vállalkozó vagyok, 2 gyerekem van, feleségem nem dolgozik.

Viszont én nem dohányzom, nem iszom, nincsenek felesleges kiadásaim, mindig is tudtam vigyázni a pénzre... 🤷‍♂️

jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
0%
Az jó csak ez nem a spóroláson múlik. 4-5 év alatt 30 millió bevétele sincs a legtöbb embernek. Ha nem ennének, akkor se tudnának 5 ev alatt ennyit előteremteni.
jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb ember semmit nem tesz azért, hogy jobb legyen neki. Vagy nem hajlandó kilépni a komfortzónajaból, vagy esetleg évekig össze húzni a nadrág szijat.
jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
Még hitellel is nehezen, mert az önerőt összeszedni sem könnyű+alacsony fizetésre nem is adnak hitelt.
jan. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!