Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogy ne agyaljak azon, hogy...

Hogy ne agyaljak azon, hogy sosem fogok tudni lakást venni? Komolyan már egy garzon is jó lenne, csak hát Budapest, Győr környékén minden baromi drága.

Figyelt kérdés

Annyira elkeserítő... Jó, talán ha férjhez megyek és ketten együtt úgy esetleg összejöhet. De anélkül esélytelen, nagyon szomorú az egész helyzet jelenleg.

(Öröklés előbb - utóbb lesz de ilyen áron meg úgy vagyok,bár ne lenne soha sajátom inkább...)

Nettó 400 megvan a fizetésem szóval még kb ne panaszkodjak de a mai árak mellett még ez is semmi, lakásvásárláshoz meg pláne.



2023. aug. 25. 23:20
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
30: De én még mindig csak az itt a 7-esben ajánlott házról beszélek. Azt kérdi, mért ne választaná azt, lakás helyett. Hát szerintem egyértelmű. Lakni szeretne, nem dolgozni az ingatlannal.
2023. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

"Lakni szeretne, nem dolgozni az ingatlannal."

7-es vagyok. A kettő szerintem nem zárja ki egymást. Ha kizárná, akkor kb. senki nem lakna családi házban, leszámítva azt a szűk, tehetősebb réteget akiknek saját személyzetük van.

2023. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!