Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen családi házat választan...

Milyen családi házat választanátok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 00:13
A kérdező szavazást indított:
Aminek inkább udvara van, mint valódi értelemben vett kertje, nem termesztenék benne semmit, csak gyep lenne, ill. néhány fa, cserje.
Olyat, amelyikben veteményeznék is, még ha több munkával is jár.
31 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Olyat, ami pont elég arra hogy a kutya jól érezze magát és egy napozó ágyat ki tudjak rakni.
2021. szept. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg van egy 75*18 méteres telkem, melynek a hátsó fele le van választva, gyümölcsfák és fű van ott is csak.

Nincs nagy munka vele, de ha választhatnék, elég lenne az első fele is. Kicsit átrendezném az udvart, a két nagy diófa menne és pár gyümölcsfát elférne akkor elől is, pont annyi, amennyi nekem elég. szóval kb 35-45 méter hosszú telek nekem ideális lenne.

Annál rövidebb csak azért nem lenne ideális, mert azt se szeretném, ha a hátsó szomszéd belelátna a számba, ha hátul a teraszon sörözünk, beszélgetünk, grillezünk stb. vice versa én se szeretném az ő életüket nézni, hallgatni.

2021. szept. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

580 m2-es telkem van, ebből le jön, ha egyszer elkezdik végre építeni a 100m3-es ház és a 40 m2-es garázs. Még kiesik 28 m2 terasz és 24 m2 medence. kb 20 m2 gyalogos közlekedő. A kocsi behajtó még nem tudom hogy mennyi zöld területet fog elvenni valószínűleg nem lesz telibe térkövezve csak 2 nyomvonal kb 2x50 cm szélességgel.

tehát marad kb 350 m2 füves területem kocsibehajtóval együtt, erre sok mindent nem lehet rakni, viszont nekem pont elegendő lesz.

2021. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!