Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hazvasarlas/berles Szegeden...

Hazvasarlas/berles Szegeden az Alsovarosban. Tanacsok?

Figyelt kérdés

Kedves Szegediek!


Tizenket eve mar, hogy otthagytam Szegedet. Kedveltem a varos hangulatat egyetemi eveim alatt es ugy hozta az elet, hogy visszaterjek.


Hazvasarlast tervezek: Alsovarosban talalok olcsobban felujithato epuloteket elerheto aron. A tervem, hogy kialakitok egy masodik lakast es kiadom - egyetemistaknak? - vagy ha mar edesapamnak szuksege lesz rank, bekoltozik oda.


Anno Ujszegeden a Szekely soron laktunk panelben, 60ezerert. Az Alsovarost nem ismerem, a vasutallomast annal inkabb. :)


Tudnatok segiteni, hogy all a kiado lakaspiac Szegeden? Alsovarosrol ugy olvastam szep tortenelme van, de milyen a jelene? Egyetemistak laknak arra vagy inkabb csaladias a kornyek?


Barmi hasznalhato informaciot szivesen fogadok!



2020. dec. 8. 00:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!