Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Egy színes gyerekfelső 2-3...

Egy színes gyerekfelső 2-3 mosás után már szöszös és kopott. Mitől? Nem mostam együtt bolyhos ruhával? Mi lehet az oka? Persil mosóport és változó öblítőt használok,40 fokon mosom,1000-centivel.

Figyelt kérdés

mi lehet a baj

nem egy ruhán vettem észre, tehát ÉN csinálhatok valamit rosszul

Lidl-s hosszú ujjú felső és bon-prixs szoknyán, nadrágon is látom


valamivel összemoshattam, azért szöszösek? vagy nem szöszösek, csak a kopottság miatt néz ki szöszösnek és fakónak?



2015. márc. 26. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, én igazán nem vagyok márka-mániás, de amiket felsoroltál pontosan nem tartoznak a jó minőségű ruhák közé. Nem a mosással van gond, hanem a ruhák minőségével.
2015. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

dehogy haragszom (titkon én is ebben bízom)


de biztos, hogy nem az én mosási technikámmal van baj?

2015. márc. 26. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeri tem is a Lidls ruha a hunyo. Foleg ha csak ezeken tapasztalod. Nem a mosassal van a baj
2015. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos én is belefutok néha sokkal gyengébb minőségű gyerekruhákba. Pedig a boltban még olyan jó volt a tapintása. De sajnos egy-kettő, úgy ahogy te írtad, három hét alatt öt alkalommal kimosva már kibolyholódik, mintha évek óta abban játszana a gyerek...

Sajnos ez a ruha(anyag) gyenge minőségének a hibája...

2015. márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

és a bon-prixes is ilyen lett, mind a két nadrág, amit vettem. :(

visszaküldeni már nem tudom, de utcára is olyan ciki ráadni

2015. márc. 27. 10:27
 6/7 anonim ***** válasza:
A ruhaanyag minőségével van gond. Amit leirtal, te mindent jól csinálsz.
2015. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is így jártam nemrég a Persil Color géllel, de ehhez egy mosás is elegendő volt. A sötét ruhák szöszösek lettek, és a gyűrődések mentén kifakultak - ezt korábban az Ariel Color Style-t használva nem tapasztaltam, úgyhogy nálam nem a ruhák minőségével volt a gond. Azért váltottam, mert az Arielből a korábban használt gélt már nem találtam, és egy teszt nagyon dicsérte a Persilt - igaz, ott Color Gold volt a vizsgálat tárgya -, ami mellesleg az említett Arielt leminősítette.

Úgy látszik, márkán belül is vannak nagy különbségek - azt már fel sem merem vetni, hogy talán a Persil íratta a cikket...

2015. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!