Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Megéri egy ilyen vezeték...

Megéri egy ilyen vezeték nélküli 2in1 porszívót vásárolni 60e forintért?

Figyelt kérdés

[link]


Van valakinek tapasztalata ilyennel vagy hasonlóval? Megérte?


márc. 23. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pont annyit tud mint amennyibe kerül.
márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kólauborkával ***** válasza:
69%

Pénzkidobás. Ismerös is spórolni akart, a frissen odaszórt kakaóport sem tudta összeszedni.

Bár nem ez a márka volt, lehet szerencséd, próbáld ki és vidd vissza ha nem müködik rendesen.

márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Anyának van egy valami 60 ezerért vette, felszedi a port/koszt. Végigmegy vele a 60 m2 lakáson egy töltéssel.
márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha nincs a háznál kompresszor, akkor ne vedd meg. Mivel nem porzsákos, a por pár használat alatt úgy eltömíti a papírszűrőket, hogy legyengül a szívás, és csak kompresszorral lehet kitisztítani.
márc. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 nemaRendőrség ***** válasza:
35%

Ezeknek a rákfenéje az aksi.

Nem írja hogy lehet-e cserélni, ha nem akkor alapból kuka 2-3 éven belül.


Ha lehet, akkor sem garantálja semmi hogy lesz 2-3 év múlva aksi.

Mi a Bosch Unlimited 7-et vettük, ahhoz örökre lesz aksi, és van is itthon 3 darab ha kevés lenne a gyári

márc. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Azt hiszem jobb a klasszikus.
márc. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Van itt tévedés bőven.

Mi 7 éve használunk akkumulátoros porszívót, abból is az olcsóbb electroluxot, aminek ára ennek kb. a fele. Nincs olyan amiben ne lehetne cserélni az akkumulátort, bármelyikben lehet, csak megkell tudni oldani. Ebben is, ahogy minden ilyen gépben 18650-es akku van, ha mi magunk nem tudjuk cserélni, akkor egy szerelőre kell bízni, átlagosan 2-3 évet bírnak, utána vagy az akkut cseréled vagy kuka a készülék, ellehet dönteni, de sokan eladják rossz akkuval, sokan megveszik rossz akkuval és felújítják maguknak vagy eladásra.

Jól takarítanak ezek a gépek, köszönhetően a forgókefének, napi takarításra javasolt a használatuk, könnyű, nincs madzag, végig lehet rohanni vele a házon viszonylag hamar. Én elégedett vagyok vele, akkusat használok itthon is, a nyaralóban is. Megváltás a madzagoshoz képest, kiagyalja az embert egy nagyobb házban, eleve már úgy állsz neki porszívózni, hogy b....a meg, elő kell szedni a porszívót, ki hogy rakja el, valakinek még össze is kell rakni (dugni a csöveket), aztán húzod magadután a madzagot... Ez rajtavan a töltőállomásán (már amelyikhez van, és csak olyat érdemes venni, amelyikhez van), leemeled, gombot benyomod és használhatod. Ami a nyaralóba lett száműzve abban már cseréltem aksit kétszer is, mivel úgy vettem, hogy az előző tulajt meggyőzte egy kisgép szerelő, hogy az aksi nem cserélhető, így eladta nekem potom pénzért, majd 6 ezerért vettem hozzá aksit és cseréltem, azóta egyszer már cserélni kellett ismét az aksikat, de az elektronika rendben, a motor, a forgókefe rendben. Elsőre lehet, hogy hülyeségnek tűnik vagy nevetségesnek a LED világítás, de az is nagyon hasznos, főleg ha van benti állat is, pontosan látod hol haladtál már át a porszívóval, hol még nem, minden apró koszt jól látsz, olyat is, amit egyébként nem vennél észre.

Kompresszor meg egyáltalán nem kell hozzá, az a nagy, ipari jellegű porszívók szűrőjéhez esetleg. 1. lelehet verni a hepaszűrőről a port, 2. ha mindenáron kiakarjuk fújatni, akkor 1500 forint egy flakon sűrített levegő és sokáig lehet egy flakonnal fújogatni.

A kakaóport meg baromira nehéz felszívni, mert nagyon finom szemcseszerkezetű. Nem gondolnám, hogy az lehet egy porszívó ellen érv, hogy kakaót nem lehet vele porszívózni. :D Egyébként sem lehet ilyen finom szemcseszerkezetű port olyan porszívóval porszívózni, amiben nem papír porzsák van, ez benne van a porszívók használati útmutatójában, amit soha, senki nem olvas el. Spórolni meg nem lehet ezekkel, ugyanis az áruk olyan, hogy azért egy igencsak tisztességes, vezetékes, normál porszívót lehet vásárolni, akár ipari jellegűt is.

márc. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7

Én eddig még kizárólag normál háztartási porszívót használtam ilyen porzsák nélküliben, és mindegyiknél az volt, hogy kompresszor nélkül nem lehetett eltávolítani a papírszűrőkből a port. Valamilyen szinten nyilván úgy is szívnak, de nagyon lecsökken a szívási teljesítményük. Mikor a gyártóknál rákérdeztem, ők is a kompresszort ajánlgatták.

A flakonos sűrített levegő egy hónapig ha kitart.

márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De te teljesen másról beszélsz, értsd meg. Ebben egy akkora szűrő van kb. mint egy kávéspohár! Egy normál porszívóban ennél lényegesen nagyobb a szűrő. Te ilyet még nem használtál, én meg 7 éve ilyet használok, maradjunk szerintem ennyiben.
márc. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mivel kicsi benne a szűrő, ezért erősebben berakódik a por.
márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!