Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A felsoroltak közül melyik a...

A felsoroltak közül melyik a legmegbízhatóbb fűnyíró? Güde, Scheppach, Hecht. Melyikeket gyártják Kínában?

Figyelt kérdés
Jobb választást tud ajánlani valaki?

2022. márc. 31. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gardena, Husquarna
2022. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék több százezret költeni.
2022. márc. 31. 16:35
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Nagy valószínűséggel mindet Kínában gyártják.

Nagyjából egy kategória.

2022. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mindentudó99 ***** válasza:
94%
Valami Briggs motorosat vegyél az megbízható. Mondjuk Mcculoch pl jó.
2022. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Mind egy kutya.

Ahogy a 4 es írta.

2022. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Güde, Scheppach, Hecht" Az összes kínait felsoroltad. Ha jót akarsz, akkor Hondát vegyél. A jófogáson 350 ezres Hondát vettem 80 ezerért szinte újonnan, pár óra üzemmel. Addig félévente kellett szervizelni a briggs motorosat, mert nem bírta a port. Ezt már 4 éve nyüstölöm probléma nélkül, és kb felét eszi mint a briggs, és erősebb is. Nekem is egy ismerősöm mondta hogy ég és föld a Honda meg a Briggs, amíg nem próbáltam ki el sem hittem hogy ekkora különbség van köztük. Sokalltam a háromszoros árat, de mint mondtam egy jobb használttal is jobban jár az ember, mint egy iparihulladék újjal.
2022. ápr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. ápr. 1. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!