Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » A házunk mögötti telket...

A házunk mögötti telket megvettükv4 éve. A ház hátulja már a mi telkünk, szerintetek hátsó ajtót;ez északi fal amúgy;lehet nyitni a szobán teraszajtót esetleg egy pici belépő építése?

Figyelt kérdés

Engedély vajon kell ,vagy nem?

Valaki csinált már ilyet?



#Ház hátsó ajtó beépítés #Ház hátulján hátsó ajtó
máj. 3. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem lehet,hisz az ajtó saját telekre méz.
máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Persze hogy lehet.
máj. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teraszt építhetsz engedély nélkül, belépő építése viszont már bővítésnek számít, ami engedélyköteles elvileg, de ebből probléma maximum eladáskor lehet, egy pár m2-es belépőt az önkormányzat biztos nem bontatna el veled. Én inkább teraszt építenék és bent alakítanék ki egy előszobát.
máj. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

szerencsére megszűnt a "mindenhez engedély kell". című marhaság.

csinálhatod, ahogy jólesik. (csak szakszerűen!)

máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, mert ez a hátsó fal végig a házon de a telek már a miénk. Pláne, ha terasz ajtó az meg falsíkban van. Igen egy pici belépőt gondoltam lépcsővel.Jó ötletek és válaszok! Köszönöm
máj. 5. 11:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!