Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek hova költözzek...

Szerintetek hova költözzek ezek a lehetőségek közül?

Figyelt kérdés

Mindegyiknek van előnye is és hátránya is.

1. Jelenleg mamámnál lakom, akinél havi 20ezret kell leadnom rezsire. Ugyan Budapesten lakik, de nagyon a szélén. Valamelyik nap kijelentette, hogy zavarom, és hogy "megzavartam a nyugalmát" (azzal, hogy korán megyek el, vagy későn jövök haza melóból...)

2. Anyumnál is kb havi 20-30-at kellene leadnom, és ő is Budapesten lakik, de szintén a szélén, sőt, tőle csak a buszmegálló 20 perc séta...

3. Mehetnék apámhoz is, sőt, nála kb ingyen lakhatnék. Ő ugyan Pomázon lakik, de viszonylag közel a HÉV-hez. Viszont alkoholista....

4. Egyik munkatársam is mondta, hogy költözzek hozzá. Őt bírom is, és havi 40ezer lenne lakbérrel és rezsivel együtt. Viszont ő meg Mucsaröcsögén lakik... Ugyan van onnan busz is, meg vonat is, és sokszor hamarabb beér melóba onnan, mint én Bp széléről, de... mégse Budapest.

Kb ezek a lehetőségek vannak, bár nézegettem albérleteket is, de nem tudom megfizetni. Úgy is néztem, hogy esetleg 2 barátnőmmel összeköltözünk, viszont hiába oszlik 3 felé az ár, a 3 szobás lakások még így is elég drágák...



2017. febr. 6. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

3 féle alkoholistát ismerek:


1. akin egyáltalán meg sem látszik, csak a kelleténél 1 fokkal többet okoskodik

2. aki magába fordul, hozzá sem lehet szólni, csöndben van, nézi a tv-t vagy csak aludni jár haza

3. aki ordítozik, kötözködik, és nem veszi észre, hogy ciki amit csinál...


Az első 2ben van az apád, akkor azt választanám.. ha a harmadik


ha a 3-sa az apád, akkor anyudat választanám, mert még így is az a legolcsóbb talán... aztán gyűjtögetnék sajátra valahol rohadt messze Bp.től...

Szerencsére én ezen már túl vagyok 5éve :D

2017. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg tudni kéne, hogy apád alkoholizmusa milyen életvitellel jár együtt.

Amikor január közepén kemény hidegek voltak, sokat voltam kint hétvégeken szabad levegőn (fát vágni, gallyakat rendezni, sétálni, korcsolyázni stb.) Ilyenkor fogyott is otthon a tömény szesz rendesen. Ha Zacher Gábor látta volna, rögvest alkoholistának titulált volna, pedig még csak spicces sem lettem sose.


Szóval, ha apukád nem problémás, akkor 3.

Ha apukád problémás, akkor elsősorban 4. másodsorban 2.

1-et mindenképp kizárnám: ahol cseszegetnek ilyen hülyeségekkel, ott nem laknék.

2017. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Apám nem agresszív, meg fizikálisan soha nem bántott még, és üvöltözni sem szokott. Viszont ettől függetlenül ha józan, akkor sem épp felhőtlen a viszonyunk. Ha iszk akkor meg kibírhatatlan, elviselhetetlen, kötekedő, akki állandóan felhozza a régi dolgokat, és mindenen okoskodik, hatmilliószor elmondja, hogy mit gondol (amivel én kb soha nem értek egyet- és más normális ember sem). Szóval nem egy könnyű eset, de tény, hogy jobb, mint a 3-as típusú részeg.

2017. febr. 7. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!