Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik illóolajok az erősebb...

Melyik illóolajok az erősebb illatuak aromamecsesben? Olyanra gondolnék ami elárasztja illattal a helységet.

Figyelt kérdés
máj. 8. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden 100 %-os olaj elárasztja illattal a környezetét. Rajtad múlik, melyiket kedveled.
máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is mind erős illatú, inkább attól függ, mennyit raksz bele. Menj be valami drogériába, gyógynövényboltba, aztán szagolgasd végig, melyik tetszik.
máj. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam hogy nem töményen kell
máj. 9. 10:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Rosszul tudtad. Vizet teszel a mécses táljába, majd annyi cseppet teszel bele, amennyi számodra megfelelő illatot eredményez. Azt tudnod kell, van illatvakság. Ha pl órákig illatozik a mécsesed, egy idő után már úgy érzed, nincs illata.
máj. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor töményen higitsam?
máj. 9. 12:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Mint 4-es is írta, előbb kis víz, aztán pár csepp olaj bele. Ennyi. (Nem az olajosüvegbe kell vizet rakni...) És igen, az ember orra hozzászokik egy idő után, ha állandó egy illat vagy szag. (Pl. dohányosok sem érzik magukon.)
máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De akkor ez mégsem tömény
máj. 9. 15:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Az olaj, amit veszel, az 100%-os, egyébként ugye meg nem oldódik vízben, hanem a tetején úszik és azzal párolog, viszont így nem gyullad meg.
máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!