Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valakinek 6 nm-es, vagy annál...

Valakinek 6 nm-es, vagy annál kisebb hálószobája? mi van benne?

Figyelt kérdés
máj. 8. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ágy és íróasztal. A ruhásszekrény a nappaliban van.
máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

6nm az már nem szoba, legfeljebb tárolóhelyiség. 8nm a minimum, lásd OTÉK, 253/1997. (XII. 20.) Korm. rendelet

az országos településrendezési és építési követelményekről.

105.§(2) A lakószoba a lakás minden olyan közvetlen természetes megvilágítású és szellőzésű, fűthető, huzamos tartózkodás céljára szolgáló, legalább 8 m2 hasznos alapterületű helyisége, amely lehetővé teszi az (1) bekezdés a) pontja szerinti tevékenységek folytatását – kivéve a jövedelemszerzést szolgáló munkavégzést – és az azokhoz kapcsolódó berendezések elhelyezését.

máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem sokkal nagyobb a hálóm 250x320, csak az ágy és 2 éjjeliszekrény van benn.
máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egy anya szenvedései, aki 5 négyzetméteren szobát akar berendezni a kamasz lányának

Kun Gabi | 2017. Július 30.


Rendben!

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk. Részletes leírás


Követem az otthon témájú blogokat és csoportokat, ámuldozom és vágyakozom a divatos és trendi lakásokon, jelenleg pedig főleg a gyerekszobákra csorgatom a nyálam. Maradok a nyálcsorgatásnál mindig, mert nincs olyan szobánk és annyi pénz sem, hogy meg tudnám valósítani, amiket látok, pedig épp most volt aktuális, egy 13 éves kiskamasz külön szobáját kellett berendeznem

máj. 8. 20:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Létezik 6 nm nel kisebb is
máj. 8. 20:33
 6/10 anonim ***** válasza:

#4: Tehát kiskamasz? Egy ilyesmi megoldásnál szerintem nincs jobb és bőven belefér 6nm-be:


[link]

máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#Igen de egy felnőtt ember is elfér benne ha egyedül van a szobában
máj. 8. 21:30
 8/10 A kérdező kommentje:
#5
máj. 8. 21:30
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Nekem gyerekkoromban ekkora volt. 2x3m. Ajtóval szemközt az ágy a hosszabbik falon, azzal szemben ablak, ami alatt konvektor. Volt egy beépített szekrény a plafonig az ágy fejrésze felett és mellett. Ágy lábánál, ablak mellett nagyon pici íróasztal, de sosem használtam. Minden nagyon be volt polcozva. ( Az ezermester házmester bácsink csinálta :))
máj. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Dupla matrac és tv állvány+ tv meg egy pc.
máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!