Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen hely Szombathely? Írja...

Milyen hely Szombathely? Írjatok le mindet, amit érdemes elmondani valakinek aki most fog odaköltözni(egy faluból 300km-ről) Milyen a közbiztonság,közlekedés,az iskolák? Illetve hátha valaki tud írni róla,milyen a Kárpáti Kelemen utca,és környéke?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 17:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Illetve még az egészségügyi ellátásról is írjatok véleményeket!

Előre is köszönöm!

ápr. 13. 17:37
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Távoli.
ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2es,normális válaszokat várnék.
ápr. 13. 23:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hány éves vagy? F/L? Szívesen bemutatom neked Szombathelyt!
ápr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szia!

17 éves vagyok,fiú,viszont megint csak változtattunk szóval szombathelytől 10km-re fogunk lakni,de azért érdekelnének a dolgok mert oda fogok iskolába járni is,meg hát sokszor leszünk a városban.

ápr. 22. 22:07
 6/11 anonim ***** válasza:
itt laktok már?
ápr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Olyan mint más megyeszékhely. Mi érdekelne pontosan?
ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még nem lakunk ott,majd nyáron költötünk.
máj. 3. 16:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia, szombathelyi vagyok. Ha faluból költözöl, akkor nyilván nagyobb nyüzsgésnek fog tűnni, mint ahol laktál. Túl sok szórakozási lehetőség nincs, de azért 1-2 helyre el lehet menni. Amúgy kulturált, rendezett város, nyugis, főleg kisgyerekes családoknak meg nyugdíjasoknak való. Sokan Ausztriában dolgoznak, mert kevés jó munka van itt sajnos, főleg a diplomásoknak. Főleg gyárak vannak, iparváros, a szakmunkások, mérnökök keresnek jól, meg persze az orvosok (sok osztrák nyugdíjas jön ide egészségügyi szolgáltatást igénybe venni), a szolgáltatások elég drágák szerintem. Szép város, sok parkja van, több bicikliút is, kirándulni sokfelé el lehet menni, pl. Kőszegi-hegység felé. Tanulni fogsz itt? Ha bármi érdekel még, írj privátban.
máj. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, kérdéseidre válaszolva, a közbiztonság jó, az egészségügyi szolgáltatásokat illetően én a MÁV rendelőt ajánlom (vasútegészségügy), ott sokféle szakrendelés van, és elég profik ott (állami rendelés). Az iskolákat illetően elég vegyes a kép, a gimik közül Bolyai Gyakorló gimnázium a legjobb, a szakközepek közül pl. a Horváth Boldizsár közgazdasági elég jó. Többféle szakmunkásképző is van, pl. élelmiszeripar, földmérés, gépipari, ezek elég jó szakmát adnak.
máj. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!